Showresultaten

Weekend de Charme van de Viersenhoeve       Show Plaats Klasse Resultaat Keurmeester
14-04-2018 Internationale Exposition Mulhouse (F) Jeugd Klas 1 U, BOB Junior, BOB Dhr. René Favre (645)
05-11-2017 Internationale Exposition Metz (F) Puppy Klas 1 Veel Belovend, Bob Puppy, BIS 6 Puppy Dhr. Boris Chapiro (1176)
04-11-2017 Nationale Exposition Metz (F) Puppy Klas 1 Veel Belovend, Bob Puppy Mw. Marie Laurence Hardy Beachot (946)
27-08-2017 Regionale Exposition Chateauvillain (F) Puppy Klas 1 Veel Belovend, BOB Puppy Jury Collégial (26)
25-06-2017 Nationale Exposition Joinville (F) Puppy Klas 1 Veel Belovend, Best in Breed Baby, Best Baby in Show!! Dhr. Frédéric Mayeur (375)
           
Behaalde titels: Titles: Titel:
           
Vivre le Charme van de Viersenhoeve       Show Plaats Klasse Resultaat Keurmeester
01-04-2018 Internationale Dogshow Goes (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC, RCAC (vol) BOB Junior Mw. M. Bailey (844)
31-03-2018 Internationale Dogshow Goes (NL) Jeugd Klas 1 ZG Dhr. Tast (1032)
18-03-2018 Internationale Dogshow Hazerswoude (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC, RCAC (vol) BOB Junior Dhr. T. Jakkel (1332)
01-10-2017 Internatoinale Exposition Paris Villepinte (FR) Puppy Klas 1 Veel Belovend, BOB Pup Dhr. René Favre (572)
30-09-2017 Natoinale Exposition Paris Villepinte (FR) Puppy Klas 1 Veel Belovend, BOB Pup, BIS PUP 3 Dhr. Gérard Thomas (432)
27-08-2017 Regionale Exposition Chateauvillain (F) Puppy Klas 1 Veel Belovend Jury Collégial (13)
25-06-2017 Nationale Exposition Joinville (F) Puppy Klas 1 Veel Belovend Dhr. Frédéric Mayeur (369)
           
Behaalde titels: Titles: Titel:
           
Secret du Coeur van de Viersenhoeve       Show Plaats Klasse Resultaat Keurmeester
27-08-2017 Regionale Exposition Chateauvillain (F) Jeugd Klas 1 Uitmuntend, BOB Junior Jury Collégial (30)
16-07-2017 Exposition Canine Internationale Dunkerque (FR) Jeugd Klas 1 U, BOB Junior Dhr. René Favre (1301)
14-07-2017 Exposition Canine Nationale Maltot (FR) Jeugd Klas 1 U, BOB Junior Mw. Solange Roser (626)
01-07-2017 Limburgia Show Echt (NL) Jeugd Klas 1 U, CAC, JCAC, BOB Dhr. Jos Roberts (632)
18-06-2017 Clubmatch BGV Club Apeldoorn (NL) Puppy Klas 3 VB Mw Cindy Kerssemeijer (29)
27-05-2017 Nationale Elevage Fontenay le Comte (F) Puppy Klas Prometteur Dhr. Marc Bouvet (240)
05-03-2017 Martini Dog Show Groningen (NL) Baby Klas 1 Veelbelovend, BOB Baby Dhr. John Muldoon (943)
           
Behaalde titels: Titles: Titel:
           
Ręve Magique van de Viersenhoeve    Show Plaats Klasse Resultaat Keurmeester
27-08-2017 Regionale Exposition Chateauvillain (F) Jeugd Klas 3 Uitmuntend Jury Collégial (29)
18-06-2017 Clubmatch BGV Club Apeldoorn (NL) Puppy Klas 4 VB Mw Cindy Kerssemeijer (28)
27-05-2017 Nationale Elevage Fontenay le Comte (F) Puppy Klas 1 Trčs Prometteur, Best in Breed Puppy Dhr. Marc Bouvet (239)
           
Behaalde titels: Titles: Titel:
           
Manou du Levant de la Vieille Marne    Show Plaats Klasse Resultaat Keurmeester
27-08-2017 Regionale Exposition Chateauvillain (F) Jeugd Klas 2 Uitmuntend Jury Collégial (27)
25-06-2017 Nationale Exposition Joinville (F) Jeugd Klas 1 Excellent Dhr. Frédéric Mayeur (374)
18-06-2017 Clubmatch BGV Club Apeldoorn (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC Mw Cindy Kerssemeijer (32)
04-06-2017 Championnat de France Nantes (F) Puppy Klas 1 Trčs Prometteur, Best in Breed Puppy Dhr Marc Bouvet (5874)
27-05-2017 Nationale Elevage Fontenay le Comte (F) Puppy Klas Prometteur Dhr. Marc Bouvet (237)
           
Behaalde titels: Titles: Titel:
           
Quelqu'un Douce van de Viersenhoeve       Show Plaats Klasse Resultaat Keurmeester
05-11-2017 Internationale Exposition Metz (F) Jeugd Klas 1 Uitmuntend, BOB Junior Dhr. Boris Chapiro (1177)
04-11-2017 Nationale Exposition Metz (F) Jeugd Klas 1 Uitmuntend, BOB Junior Mw. Marie Laurence Hardy Beachot (947)
04-06-2017 Championnat de France Nantes (F) Jeugd Klas 1 Uitmuntend Dhr Marc Bouvet
           
Quelqu'un Fidčle van de Viersenhoeve    Show Plaats Klasse Resultaat Keurmeester
08-10-2017 Hanzeshow Zwolle (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC, RCAC (vol), BOB Junior Mw. Lydia Kersbergen (849)
07-10-2017 IJsselshow Zwolle (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC, BOB Junior Mw. Sigrid Jarmer (847)
18-06-2017 Clubmatch BGV Club Apeldoorn (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC, RCAC (vol en dubbel) Mw Cindy Kerssemeijer (19)
           
Behaalde titels: Titles: Titel:
           
           
Alf      Show Plaats Klasse Resultaat Keurmeester
27-08-2017 Regionale Exposition Chateauvillain (F) Tussen Klas 1 Uitmuntend Jury Collégial (14)
30-07-2017 Benelux Winner Rotterdam (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC, Benelux Jeugdwinner Mw. Laura Cox (1174)
16-07-2017 Exposition Canine Internationale Dunkerque (FR) Tussen Klas 1 U, RCACS Dhr. René Favre (1292)
14-07-2017 Exposition Canine Nationale Maltot (FR) Tussen Klas 1 U, CACS, BOS Mw. Solange Roser (624)
01-07-2017 Limburgia Show Echt (NL) Jeugd Klas 1 ZG Dhr. Jos Roberts (630)
25-06-2017 Nationale Exposition Joinville (F) Jeugd Klas 1 Excellent, Best in Breed Junior Dhr. Frédéric Mayeur (368)
18-06-2017 Clubmatch BGV Club Apeldoorn (NL) Tussen Klas 1 U Mw Cindy Kerssemeijer (20)
11-06-2017 IDS Annual Trophy Hannover (DE) Tussen Klas 1 U, CAC, CACIB, Anw. Schaft, BOB Dhr. Peter Beyersdorf (251)
04-06-2017 Championnat de France Nantes (F) Jeugd Klas 1 U, Best in Breed Junior Dhr Marc Bouvet (5864)
27-05-2017 Nationale Elevage Fontenay le Comte (F) Tussen Klas 1 U Dhr Amand Simon (178)
21-05-2017 Europasieger Dortmund (DE) Tussen Klas 1 U, ANW, RCAC, RCACIB (vol) Dhr. Hans van den Berg (3508)
18-03-2017 IDS Hazerswoude Hazerswoude-Dorp (NL) Jeugd Klas 1 U, CAC, JCAC, BOS Mw. D. Witkowska (663)
05-03-2017 Martini Dog Show Groningen (NL) Jeugd Klas 1 U, RCAC, JCAC Dhr. John Muldoon (941)
09-10-2016 Kampioens Clubmatch BGVclub Nederland Apeldoorn (NL) Puppy Klas 1 VB, BOB Puppy Mw. Solange Roser
27-08-2016 Zweedse Clubshow Eksjö (SE) Puppy Klas 1 VB, BOS Puppy Dhr. Per C. Knudsen
           
           
Behaalde titels: Titles: Titel:
           
           
Plaisir du Coeur van de Viersenhoeve       Show Plaats Klasse Resultaat Keurmeester
17-12-2017 Stockholm Winner Stockholm (SE) Werk Klas 1 U Marianne Holm (5501)
08-12-2017 Helsinki Winner Helsinki (FI) Werk Klas 1 U, CAC, Fins Kampioen Saija Juutilainen  (3478)
05-11-2017 Internationale Exposition Metz (F) Werk Klas 1 U, CACS, CACIB, BOB Dhr. Boris Chapiro (1178)
04-11-2017 Nationale Exposition Metz (F) Werk Klas 1 U, CACS, BOB Mw. Marie Laurence Hardy Beachot (948)
27-08-2017 Regionale Exposition Chateauvillain (F) Werk Klas 3 Uitmuntend Jury Collégial (35)
25-06-2017 Nationale Exposition Joinville (F) Werk Klas 2 Excellent, RCACS Dhr. Frédéric Mayeur (373)
18-06-2017 Clubmatch BGV Club Apeldoorn (NL) Tussen Klas 1 U Mw Cindy Kerssemeijer (33)
11-06-2017 IDS Annual Trophy Hannover (DE) Werk Klas 1 U, CAC, CACIB, Anw. Schaft, BOS Dhr. Peter Beyersdorf (252)
04-06-2017 Championnat de France Nantes (FR) Werk Klas 1 U, CACS, CACIB, BOS Dhr Marc Bouvet (5870)
27-05-2017 Nationale Elevage Fontenay le Comte (FR) Werk Klas U Dhr Amand Simon (228)
19-05-2017 IDS Dortmund Dortmund (DE) Werk Klas 1 U, ANW, CAC, CACIB, BOS Dhr. Joseph Pohling (174)
16-04-2017 IDS Goes Goes (NL) Tussen Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB Dhr. Paul Sanders (828)
15-04-2017 IDS Goes Goes (NL) Tussen Klas 1 U, CAC, CACIB, BOS Dhr. Jan Coppens (302)
18-03-2017 IDS Hazerswoude Hazerswoude-Dorp (NL) Tussen Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB Mw. D. Witkowska (665)
17-12-2016 Kerstshow Gorinchem (NL) Jeugd Klas 1 U, RCAC, BOB Junior, NL Jeugd Kampioen Mw. Cindy Kerssemeijer (569)
11-12-2016 Winner Amsterdam (NL) Jeugd Klas 2 ZG Dhr. Gunnar Nymann (2689)
09-12-2016 Holland Cup Amsterdam (NL) Jeugd Klas 1 U, RCAC, JCAC, BOB Junior Dhr. Theo Viets (1097)
06-11-2016 IDS Metz Metz (FR) Jeugd Klas 1 U, BOB Junior Dhr. Christian Eymar-Dauphin
05-11-2016 Nationale Metz Metz (FR) Jeugd Klas 1 U, BOB Junior Mw. Solange Roser
09-10-2016 Kampioens Clubmatch BGVclub Nederland Apeldoorn (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC, BOB Junior Mw. Solange Roser
04-09-2016 Internationale Dogshow Dijon (FR) Jeugd Klas 1 U, BOB Junior, BIS 3 Junior Dhr. Christian Masuez
27-08-2016 Zweedse Clubshow Eksjö (SE) Jeugd Klas 1 U, BOS Junior Dhr. Per C. Knudsen
09-04-2016 Internationale Dog Show Utrecht (NL) Baby Klas 1 VB Dhr. Jan Coppens
           
           
Behaalde titels: Titles: Titel:
Nederlands Jeugd Kampioen NJK        
Frans Kampioen FRCH        
Fins Kampioen FICH        
Brevet de Chasse BC        
VDH Frühjahrssieger FJS        
           
Debucher Yezebel        Show Plaats Klasse Resultaat Keurmeester
18-03-2018 Internationale Dogshow Hazerswoude (NL Werk Klas 1 U, CAC, CACIB, BOS, Internationaal Beauty Kampioen CIB Dhr. T. Jakkel (1334)
18-06-2017 Clubmatch BGV Club Apeldoorn (NL) Werk Klas 2 U Mw Cindy Kerssemeijer (41)
27-05-2017 Nationale Elevage Fontenay le Comte (F) Werk Klas 2 U, RCAC Dhr Amand Simon (219)
29-10-2016 Internationale Dogshow Hannover (DE) Tussen Klas 1 U, CAC, Anw. VDH, CACIB, BOS Dhr. Peter Beyersdorf (226)
09-10-2016 Kampioens Clubmatch BGVclub Nederland Apeldoorn (NL) Tussen Klas 1 U Mw. Solange Roser
26-06-2016 Clubmatch CDGV Doetinchem (NL) Jeugd Klas 2 U Mw. Nicole Horsten-Keustermans
19-06-2016 Meijerij Show Uden (NL) Jeugd Klas  2 ZG Mw. Z. Fogarty
22-05-2016 Jachthondenshow Arnhem (NL Jeugd Klas 2 U Dhr. Dick Rutten
07-05-2016 Nationale Elevage Les Artigues de Lussac (FR) Jeugd Klas 2 U Dhr. Marc Bouvet
30-04-2016 Clubmatch KC Hardenberg Hardenberg (NL) Jeugd Klas 1 U, Beste Junior GBGV Dhr. Dick Rutten
09-04-2016 Internationale Dog Show Utrecht (NL) Jeugd Klas 2 U, RCAC Dhr. Jan Coppens
27-03-2016 Internationale Dog Show Luxemburg (LU) Jeugd Klas 1 U, CACJL, Luxemburgs Jeugd Kampioen Mw. Lydia Kersbergen
20-03-2016 Internationale Dog Show Hazerswoude-Dorp Jeugd Klas 2 U Dhr. A. Martinez Noguera
13-03-2016 Crufts Birmingham (UK) Puppy Klas 3 U Mw. J. Peak
05-03-2016 Martini Dogshow Groningen (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC, CAC, BOS Mw. A. Giura
22-01-2016 Internationale Dog Show Eindhoven (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC, Best Junior GBGV Dhr A. Czegledi
20-12-2015 Brussels Dog Show Brussel (BE) Jeugd Klas 1 U, Best Junior GBGV, Brussels Junior Winner Mw. E. Normannseth
18-12-2015 Kerstshow Cuijk (NL) Jeugd Klas 1 ZG Dhr. Hans Boelaars
16-08-2015 Kynospirit Clubshow Sebaldeburen (NL) Baby Klas Best Baby in Breed, Reserve Best Baby in Show Mw. M. van Dusschoten-Lemmers
           
Behaalde titels:    
Internationaal Beauty Kampioen CIB        
Brussels Junior Winner 2015          
Luxemburgs Jeugd Kampioen          
Brevet de Chasse BC        
           
Mont Saint Odile van de Viersenhoeve         Show Plaats Klasse Resultaat Keurmeeste
14-10-2017 Herbstsieger Dortmund (DE) Werk Klas 1 U, Anwartschaft, CAC, CACIB, BOS, Internationaal Show Kampioen CIE, Internationaal Beauty Kampioen CIB, Herbstsieger Dhr. L. Pinto Teixeira (975)
18-06-2017 Clubmatch BGV Club Apeldoorn (NL) Fokkers Klas 2 ZG Mw Cindy Kerssemeijer (42)
27-05-2017 Nationale Elevage Fontenay le Comte (F) Kampioens Klas 4 U Dhr Amand Simon (232)
09-12-2016 Holland Cup Amsterdam (NL) Werk Klas 1 U, CAC, CACIB, BOS, Nederlands Kampioen Dhr. Theo Viets (1098)
03-12-2016 Stockholm Winner Stockholm (SE) Kampioens Klas 3 U, CQ, BB4 Hans-Erhard Grüttner (294)
02-12-2016 Lila Stockholm Stockholm (SE) Werk Klas 1 U, CQ, CAC, BOB Gebruikshond, BB3, Zweeds Kampioen Jean-Paul Kerihuel (2583)
16-10-2016 IDS Herbstsieger Dortmund (DE) Werk Klas 1 U, Anw. Dt CH, CAC, CACIB, BOS, Herbstsieger Dhr. Adrian Landarte (2508)
09-10-2016 Kampioens Clubmatch BGVclub Nederland Apeldoorn (NL) Werk Klas 1 U, RCAC (vol) Mw. Solange Roser
02-10-2016 Hanzeshow Zwolle (NL) Werk Klas 1 U, RCAC, RCACIB Dhr. Fagerström
04-09-2016 Internationale Dogshow Dijon (FR) Werk Klas 1 U, CACS, CACIB, BOS, Frans Kampioen Dhr. Christian Masuez (1180)
27-08-2016 Zweedse Clubshow Eksjö (SE) Werk Klas 1 U, BOS Hunting Class Dhr. Per C. Knudsen
20-08-2016 International Dogshow Norrköping (SE) Werk Klas 2 U, RCAC, RCACIB (vol) Dhr. Blidh von Schedvin (675)
13-08-2016 Interdog Bohemia Mlada Boleslav (CZ) Werk Klas 1 U, CAC, CACIB, BOS Dhr. Stefan Sinko (988)
24-07-2016 Golden Dog Trophy Luik (B) Werk Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB, RBIS Working Dog Mw. Viera Staviarska
26-06-2016 Clubmatch CDGV Doetinchem (NL) Werk Klas 1 U Mw. Nicole Horsten-Keustermans
19-06-2016 Exposition Canine Nationale L'Isle Adam (FR) Werk Klas 1 U, CACS, BOS Dhr. Gérard Thomas
22-05-2016 Jachthondenshow Arnhem (NL Werk Klas 1 U, RCAC Dhr. Dick Rutten
07-05-2016 Nationale Elevage Les Artigues de Lussac (FR) Werk Klas 1 U, BOS, CAC Dhr. Callegarin
30-04-2016 Clubmatch KC Hardenberg Hardenberg (NL) Fokkers Klas 1 U, BOS, Best Koppel in Show 3 Dhr. Dick Rutten
24-04-2016 Internationale Dog Show Lingen (DE) Werk Klas 1 ZG Dhr. Jo Schepers
08-11-2015 Dogshow Bleiswijk (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC, Nederlands Jeugd Kampioen Dhr. Paul Sanders
07-11-2015 Dogshow Bleiswijk (NL) Jeugd Klas 1 ZG Dhr. Jeff Horswell
04-10-2015 Hanzeshow Zwolle (NL) Jeugd Klas 1 ZG Dhr. M. Manucci
03-10-2015 IJsselshow Zwolle (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC, CAC, BOS Mw. Lynda Matthews
21-06-2015 Clubmatch CDGV Doetinchem (NL) Jeugd Klas 2 U Mw. Armelle Combre
20-06-2015 Clubmatch BGV Club Apeldoorn (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC Dhr. Dick Rutten
01-03-2015 Martini Dogshow Groningen (NL) Puppy Klas 1 Veel Belovend, Beste Pup GBGV Mw. Ricky Lochs-Romans
           
Behaalde titels:  
Nederlands Jeugd Kampioen NJK        
Nederlands Kampioen NLCH        
Frans Kampioen FRCH        
Zweeds Kampioen SECH        
Internationaal Show Kampioen CIE        
Internationaal Beauty Champion CIB        
Herbstsieger 2016 HS'16        
Herbstsieger 2017 HS'17        
Brevet de Chasse BC        
           
Mont Joly van de Viersenhoeve         Show Plaats Klasse Resultaat Keurmeester
10-12-2017 Voittaja Winner Helsinki (FI) Werk Klas 1 U Anders Tunold-Hanssen (4350)
09-12-2017 Nordic Winner Helsinki (FI) Werk Klas 1 U Felicity Thompson (4759)
08-12-2017 Helsinki Winner Helsinki (FI) Werk Klas 2 U Saija Juutilainen  (3477)
10-11-2017 CCF World Club Show Leipzig (DE) Werk Klas 1 ZG Mw. Gitte Finnich Pedersen (20)
09-11-2017 World Dog Show Leipzig (DE) Werk Klas 1 U, RCACIB, Anw, Duits VDH Kampioen Dhr.  Jacques Goubie (1563)
08-11-2017 German Winner Leipzig (DE) Werk Klas 1 U, RCACIB, Anw, Dhr. Aidan McKiernan (3650)
08-10-2017 Hanzeshow Zwolle (NL) Werk Klas 1 U, RCAC, RCACIB Mw. Lydia Kersbergen (855)
07-10-2017 IJsselshow Zwolle (NL) Werk Klas 1 U, CAC, CACIB, BOS, Nederlands Kampioen Mw. Sigrid Jarmer (851)
01-10-2017 Internatoinale Exposition Paris Villepinte (FR) Kampioens Klas 1 U, RCACIB Dhr. René Favre (577)
30-09-2017 Natoinale Exposition Paris Villepinte (FR) Werk Klas 1 U, CACS, BOS, Frans Kampioen Dhr. Gérard Thomas (436)
27-08-2017 Regionale Exposition Chateauvillain (F) Werk Klas 1 Uitmuntend, BOB Jury Collégial (34)
14-07-2017 Exposition Canine Nationale Maltot (FR) Werk Klas 1 U, CACS Mw. Solange Roser (628)
01-07-2017 Limburgia Show Echt (NL) Werk Klas 1 U, RCAC, CACIB, Dhr. Jos Roberts (633)
25-06-2017 Nationale Exposition Joinville (F) Werk Klas 1 Excellent, CACS, BOS Dhr. Frédéric Mayeur (372)
18-06-2017 Clubmatch BGV Club Apeldoorn (NL) Werk Klas 1 U Mw Cindy Kerssemeijer (39)
04-06-2017 Championnat de France Nantes (F) Werk Klas 2 U Dhr Marc Bouvet (5869)
27-05-2017 Nationale Elevage Fontenay le Comte (F) Werk Klas 4 U Dhr Amand Simon (227)
21-05-2017 Europasieger Dortmund (DE) Werk Klas 1 U, ANW, CAC, CACIB, BOS Dhr. Hans van den Berg (3511)
08-01-2017 Exposition Canine Internationale Paris (FR) Werk Klas 1 U, CACS, CACIB, BOS Dhr. Jacques Medard Mangin (1844)
07-01-2017 Exposition Canine Nationale Paris (FR) Werk Klas 1 U, CACS, BOS Dhr. Roger Barenne (1088)
17-12-2016 Kerstshow Gorinchem (NL) Werk Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB Werkhond, BOB Mw. Cindy Kerssemeijer (570)
11-12-2016 Winner Amsterdam (NL) Werk Klas 1 U, RCAC, CACIB, BOB Gebruikshond Dhr. Gunnar Nymann (2691)
03-12-2016 Stockholm Winner Stockholm (SE) Werk Klas 1 U, CQ, CAC, BOB Gebruikshond, BB3 Hans-Erhard Grüttner (293)
02-12-2016 Lila Stockholm Stockholm (SE) Werk Klas 2 U, CQ, RCAC, BB4 Jean-Paul Kerihuel (2582)
06-11-2016 IDS Metz Metz (FR) Werk Klas 1 U, CACS, CACIB, BOS Dhr. Christian Eymar-Dauphin
05-11-2016 Nationale Metz Metz (FR) Werk Klas 1 U, CACS, BOS Mw. Solange Roser
09-10-2016 Kampioens Clubmatch BGVclub Nederland Apeldoorn (NL) Fokkers Klas 1 U, CAC (dubbel), BOS Mw. Solange Roser
26-06-2016 Clubmatch CDGV Doetinchem (NL) Fokkersklas Klas 1 U Mw. Nicole Horsten-Keustermans
12-06-2016 Spéciale Exposition Semur en Auxois (FR) Werk Klas 1 U, CACS, BOS Dhr. Frédéric Mayeur
07-05-2016 Nationale Elevage Les Artigues de Lussac (FR) Werk Klas 3 U Dhr. Callegarin
24-04-2016 Internationale Dog Show Lingen (DE) Werk Klas 1 U, Anw. Dt, CAC, CACIB, BOS Dhr. Jo Schepers
20-06-2015 Clubmatch BGV Club Apeldoorn Jeugd Klas 2 ZG Dhr. Dick Rutten
           
Behaalde titels: Titles: Titel:
Internationaal Show Kampioen CIE        
Internationaal Beauty Champion CIB        
Nederlands Kampioen NL CH        
Europasiegerin 2017 ES'17        
Champion Francais des Expositions Nationales FR CH        
VDH Duits Kampioen VDH CH        
Brevet de Chasse BC        
           
Mont Thabor van de Viersenhoeve       Show Plaats Klasse Resultaat Keurmeester
10-11-2017 CCF World Club Show Leipzig (DE) Open Klas 1 U, CAC (2x), Anw, BOB Mw. Gitte Finnich Pedersen (19)
09-11-2017 World Dog Show Leipzig (DE) Open Klas 1 U, Anw, Duits VDH Kampioen Dhr.  Jacques Goubie (1561)
08-11-2017 German Winner Leipzig (DE) Open Klas 1 U, CAC, CACIB, Anw, BOB Dhr. Aidan McKiernan (3649)
18-06-2017 Clubmatch BGV Club Apeldoorn (NL) Kampioens Klas 3 U Mw Cindy Kerssemeijer (24)
19-05-2017 IDS Dortmund Dortmund (DE) Werk Klas 1 U, ANW, CAC, CACIB, BOB Dhr. Joseph Pohling (173)
04-02-2017 Dogshow de Kempen Eindhoven (NL) Open Klas 2 U, RCAC, RCACIB Dhr. Rudy Smits
08-01-2017 Exposition Canine Internationale Paris (FR) Open Klas 1 U, CACS, CACIB, BOB Dhr. Jacques Medard Mangin (1841)
07-01-2017 Exposition Canine Nationale Paris (FR) Open Klas 1 U, CACS, BOB Dhr. Roger Barenne (1085)
11-12-2016 Winner Amsterdam (NL) Open Klas 1 ZG Dhr. Gunnar Nymann (2686)
09-10-2016 Kampioens Clubmatch BGVclub Nederland Apeldoorn (NL) Open Klas 1 U, RCAC (vol) Mw. Solange Roser
26-06-2016 Clubmatch CDGV Doetinchem (NL) Tussen Klas 1 U Mw. Nicole Horsten-Keustermans
07-05-2016 Nationale Elevage Les Artigues de Lussac (FR) Tussen Klas 2 U Dhr. Callegarin
09-04-2016 Dogshow De Utrecht Utrecht (NL) Tussenklasse 1 U, RCAC (vol), RCACIB (vol) Dhr. Jan Coppens (91)
13-03-2016 Crufts Birmingham (UK) Tussen Klas 1 U Mw. J. Peak
05-03-2016 Martini Dogshow

Groningen (NL)

Tussenklasse 1 U Mw. A. Giura
22-01-2016 Dogshow de Kempen Eindhoven (NL) Tussenklasse 1 U, RCAC (vol), RCACIB (vol) Dhr. A Czegledi (396)
13-12-2015 Winner Amsterdam (NL) Jeugd klas 1 U, Beste Jeugdhond, Jeugd Winner, RCAC (vol) Dhr. Joop Hiddes
11-12-2015 Holland Cup Amsterdam (NL) Open klas 2 U Dhr. Jan Coppens
20-06-2015 Clubmatch BGV Club NL Apeldoorn (NL) Jeugdklasse 3 U Dhr. Dick Rutten
           
Behaalde titels: Titles: Titel:
Nederlands Kampioen NLCH        
VDH Frühjahrssieger FJS        
VDH Duits Kampioen VDH CH        
Internationaal Show Kampioen CIE        
           
Mont Ventoux van de Viersenhoeve       Show Plaats Klasse Resultaat Keurmeester
04-06-2017 Championnat de France Nantes (F) Werk Klas 1 U, CACS, RCACIB Dhr Marc Bouvet (5862)
           
           
Lumičre van de Viersenhoeve         Show Plaats Klasse Resultaat Keurmeester
10-12-2017 Voittaja Winner Helsinki (FI) Werk Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB, Finnish Winner, Fins Kampioen Anders Tunold-Hanssen (4348)
09-12-2017 Nordic Winner Helsinki (FI) Werk Klas 1 U Felicity Thompson (4753)
08-12-2017 Helsinki Winner Helsinki (FI) Werk Klas 1 U, RCAC Saija Juutilainen  (3473)
01-10-2017 Internatoinale Exposition Paris Villepinte (FR) Werk Klas 1 U, CACS, CACIB, BOS Dhr. René Favre (573)
30-09-2017 Natoinale Exposition Paris Villepinte (FR) Werk Klas 1 U, CACS, BOB Dhr. Gérard Thomas (433)
02-09-2017 Benelux Winner Luxemburg (LUX) Werk Klas 1 U, CACL, CACIB, BOS, Benelux Winner Mw. Christine Rossier (762)
18-06-2017 Clubmatch BGV Club Apeldoorn (NL) Kampioens Klas 2 U Mw Cindy Kerssemeijer (25)
27-05-2017 Nationale Elevage Fontenay le Comte (F) Kampioens Klas U Dhr Amand Simon (199)
09-12-2016 Holland Cup Amsterdam (NL) Werk Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB Gebruikshond, BOB, Nederlands Kampioen Dhr. Theo Viets (1096)
06-11-2016 IDS Metz Metz (FR) Werk Klas 1 U, CACS, CACIB, BOB, BIG3 Dhr. Christian Eymar-Dauphin
05-11-2016 Nationale Metz Metz (FR) Werk Klas 1 U, CACS, BOB Mw. Solange Roser
16-10-2016 IDS Herbstsieger Dortmund (DE) Werk Klas 1 U, RCAC, RCACIB Dhr. Adrian Landarte (2506)
09-10-2016 Kampioens Clubmatch BGVclub Nederland Apeldoorn (NL) Werk Klas 1 U, CAC (dubbel), BOB, Clubwinner 2016, Beste Werkhond Mw. Solange Roser
27-08-2016 Zweedse Clubshow Eksjö (SE) Werk Klas 1 U, CAC, BOB Hunting Class, RBIS Hunting Class Dhr. Per C. Knudsen (107)
20-08-2016 International Dogshow Norrköping (SE) Werk Klas 1 U, CAC, CACIB, BOS Dhr. Blidh von Schedvin (673)
13-08-2016 Interdog Bohemia Mlada Boleslav (CZ) Werk Klas 1 U, CAC Dhr. Stefan Sinko
24-07-2016 Golden Dog Trophy Luik (B) Werk Klas 1 U, CAC, CACIB, BOS Mw. Viera Staviarska
10-07-2016 Nationale Exposition Lillers (FR) Werk Klas 1 U, CACS, BOS Dhr. Jacques Goubie
26-06-2016 Clubmatch CDGV Doetinchem (NL) Werk Klas 2 U Mw. Nicole Horsten-Keustermans
12-06-2016 Spéciale Exposition Semur en Auxois (FR) Werk Klas 1 U, CACS, BOB Dhr. Frédéric Mayeur
04-06-2016 Championnat de France Metz (FR) Werk Klas 1 U, RCACS Dhr. Bernard Rousset
07-05-2016 Nationale Elevage Les Artigues de Lussac (FR) Werk Klas Bon Dhr. Callegarin
24-04-2016 Internationale Dog Show Lingen (DE) Werk Klas 1 ZG Dhr. Jo Schepers
04-10-2015 Hanzeshow Zwolle Jeugd Klas 1 U, JCAC, CAC, BOB Dhr. M. Manucci
03-10-2015 IJsselshow Zwolle Jeugd Klas 1 U, JCAC, CAC, BOB Mw. Lynda Matthews
21-06-2015 Clubmatch CDGV Doetinchem Jeugd Klas 1 U, JCAC Mw. Armelle Combre
20-06-2015 Clubmatch BGV Club Apeldoorn Jeugd Klas 2 U Dhr. Dick Rutten
           
Behaalde titels:    
Nederlands Jeugd Kampioen NLJK        
 Nederlands Kampioen NLCH        
Zweeds Kampioen SECH        
Benelux Winner 2017 BWLU'17        
Clubwinnaar 2016 CW'16        
Finnish Voittaja Winner 2017          
Fins Kampioen FICH        
Brevet de Chasse BC        
           
Kaer Chasseur van de Viersenhoeve Show Plaats Klasse Resultaat Keurmeester
05-11-2017 International Dogshow Bleiswijk (NL) Werk Klas 1 U, CAC, CACIB, NL CH Dhr. C. Jouanchicot (621)
04-11-2017 International Dogshow Bleiswijk (NL) Werk Klas 1 U, CAC, CACIB Mw. Vivien Philips (481)
14-10-2017 Herbstsieger Dortmund (DE) Werk Klas 1 U, Anwartschaft, CAC, CACIB, BOB, Herbstsieger Dhr. L. Pinto Teixeira (974)
08-10-2017 Hanzeshow Zwolle (NL) Werk Klas 1 ZG Mw. Lydia Kersbergen (850)
07-10-2017 IJsselshow Zwolle (NL) Werk Klas 1 U, RCAC (vol), RCACIB Mw. Sigrid Jarmer (848)
30-07-2017 Benelux Winner Rotterdam (NL) Werk Klas 1 U, RCAC (vol), RCACIB Mw. Laura Cox (1175)
04-06-2017 Championnat de France Nantes (F) Werk Klas 2 U, RCACS Dhr Marc Bouvet (5861)
04-02-2017 IDS Troyes (FR) Open Klas 1 U, CACS, CACIB, BOB  
04-06-2016 Championnat de France Metz (FR) Open Klas 2 U Dhr. Bernard Rousset
07-05-2016 Nationale Elevage Les Artigues de Lussac (FR) Open Klas U Dhr. Callegarin
           
Behaalde titels: Titles: Titel:
Herbstsieger 2017 HS'17        
Brevet de Chasse BC        
           
Jour de l'Amour  van de Viersenhoeve Show Plaats Klasse Resultaat Keurmeester
28-02-2016 IndoorSchau CCF Oer-Erkenschwick (D) Open Klas 1 U, Anw. VDH, CAC-CCF, BOB, Mw. Hassi Assenmacher-Feyel
18-10-2015 Bundessieger Dortmund (D) Tussen Klas 1 U, Anw. VDH (2x), CAC, CACIB, BOB, Bundes Siegerin Mw. Moa Persson
16-10-2015 Herbstsieger Dortmund (D) Tussen Klas 1 U, Anw. VDH, CAC, CACIB, BOB, Herbst Siegerin Dhr. Luis Manuel Calado Catalan
10-05-2015 Fruhjahrsieger Dortmund (D) Jeugd Klas 1 U, Anw. Jugend VDH, Best Junior GBGV, BOB, Fruhjahr Jugend Siegerin Dhr. Machetanz
09-05-2015 Europasieger Dortmund (D) Jeugd Klas 1 U, Anw. Jugend VDH, Best Junior GBGV, BOB, Europa Jugend Sieger Dhr. Horst Kliebenstein
07-02-2015 Dogshow de Kempen Eindhoven (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC, Best Junior Teef GBGV, NL Jeugd Kampioen Dhr. W. Trumpfheller
31-01-2015 Festival der Rassehunde Castrop-Rauxel (D) Jeugd Klas 1U, Anw. Jugend VDH, CAC Club, Best Junior GBGV, BOB Mw. Vihra Grigorova
17-10-2014 Bundessieger Dortmund (D) Jeugd Klas 1 ZG Dhr. Burkhard Seibel
05-10-2014 Hanzeshow Zwolle (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC, CAC, BOB Mw. Lydia Kersbergen
04-10-2014 IJsselshow Zwolle (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC, RCAC, Beste Junior GBGV Dhr. A. Beare
31-08-2014 Regionale Elevage Chateauvillain (F) Puppy Klas 1 B Mw Marie Annick Fabre
03-08-2014 Nationale Rassehunde Ausstellung Bremen (D) Puppy Klas 1 VB, Best Puppy in Breed Dhr. W. Trumpfheller
02-08-2014 Internationale Rassehunde Ausstellung Bremen (D) Puppy Klas 1 VB, Best Puppy in Breed Dhr. Jochen Eberhardt
22-06-2014 Clubmatch CDGV Doetinchem (NL) Baby Klas 2 VB, Best Baby in Show Dhr. Wim Wellens
21-06-2014 Internationale Show Uden (NL) Baby klas 1 VB, Best Puppy in Breed Dhr. Jo Schepers
           
Behaalde titels:    
Europa Jugend Sieger EJS'15        
Frühjahrs Jugend Siegerin FJS'15  
Nederlands Jeugd Kampioen NLJK        
Duits VDH Jeugd Kampioen VDHJCH        
Herbstsiegerin 2015 HS/15        
Bundessiegerin 2015 BS'15        
           
Black Majesty Cocktail Party Show Plaats Klasse Resultaat Keurmeester
04-03-2018 Martini Dogshow Groningen (NL) Werk Klas 1 U, RCAC (vol), RCACIB, BOB Gebruikshond Dhr. K. Kriisk (675)
03-03-2018 Martini Dogshow Groningen (NL) Werk Klas 1 U, RCAC (vol), BOB Gebruikshond Dhr. W. Trumpfheller (932)
27-08-2017 Regionale Exposition Chateauvillain (F) Werk Klas 1 Uitmuntend, BOS Jury Collégial (25)
01-07-2017 Limburgia Show Echt (NL) Werk Klas 1 ZG Dhr. Jos Roberts (631)
18-06-2017 Clubmatch BGV Club Apeldoorn (NL) Werk Klas 1 U Mw Cindy Kerssemeijer (23)
25-06-2017 Nationale Exposition Joinville (F) Werk Klas 1 Excellent, CACS, BOB Dhr. Frédéric Mayeur (367)
27-05-2017 Nationale Elevage Fontenay le Comte (F) Werk Klas ZG Dhr Amand Simon (183)
16-04-2017 IDS Goes Goes (NL) Werk Klas 1 ZG Dhr. Paul Sanders (827)
15-04-2017 IDS Goes Goes (NL) Werk Klas 1 ZG Dhr. Jan Coppens (299)
17-12-2016 Kerstshow Gorinchem (NL) Open Klas 1 U, CAC, CACIB, BOS, International Show Kampioen Mw. Cindy Kerssemeijer (568)
29-10-2016 Internationale Dogshow Hannover (DE) Open Klas 1 U, CAC, Anw. VDH, CACIB, BOB, Duits VDH Kampioen Dhr. Peter Beyersdorf (225)
09-10-2016 Kampioens Clubmatch BGVclub Nederland Apeldoorn (NL) Open Klas 2 U Mw. Solange Roser
16-04-2016 International Dogshow Antwerpen (BE) Open Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB, BIG3 Dhr. August de Wilde
20-03-2016 Internationale Dog Show Hazerswoude-Dorp Open Klas 2 U Dhr. A. Martinez Noguera
05-03-2016 Martini Dogshow Groningen (NL) Open Klas 1 ZG Mw. A. Giura
16-08-2015 Kynospirit Clubshow Sebaldeburen (NL) Tussen Klas BOS Mw. M. van Dusschoten-Lemmers
02-08-2015 Nationale Rassehunde Ausstellung Bremen (D) Tussen Klas 1 U, CAC, Anw. VDH, BOS Dhr. Svend Lövenkjaer
01-08-2015 Internationale Rassehunde Ausstellung Bremen (D) Tussen Klas 1 U, CAC, Anw. VDH, CACIB, BOB Dhr. Joseph Pohling
12-07-2015 Rheinlandsieger Dormagen (D) Open Klas 1 U, CAC, Anw. Dt. Ch. VDH, BOB, BIG, Geselecteerd bij BIS 5 Mw. Hassi Asschenmacher-Feyel
21-06-2015 Clubmatch CDGV Doetinchem (NL) Tussen Klas 1 U, CAC, BOS Mw. Armelle Combre
20-06-2015 Clubmatch BGV Club Apeldoorn (NL) Tussen Klas 1 U Dhr. Dick Rutten
24-05-2015 Nationale Elevage Aillant sur Tholon (F) Tussen Klas 1 U Dhr. Marc Bouvet
10-05-2015 Fruhjahrsieger Dortmund (D) Tussen Klas 1 U, CAC, CACIB, BOS, Anw. VDH, Fruhjahr Sieger Dhr. Machetanz
09-05-2015 Europasieger Dortmund (D) Jeugd Klas 1 ZG Dhr. Horst Kliebenstein
05-04-2015  International Dogshow Goes Goes (NL) Jeugd Klas 1 ZG Mw. M. O'Gorman
04-04-2015  International Dogshow Goes Goes (NL) Jeugd Klas 2 ZG Dhr. Paul Sanders
01-03-2015 Martini Dogshow Groningen (NL) Jeugd Klas 2 ZG Mw. Ricky Lochs-Romans
07-02-2015 Dogshow de Kempen Eindhoven (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC, CAC, Best Junior Reu GBGV, BOS Dhr. W. Trumpfheller
           
Behaalde titels:    
Nederlands  Kampioen NLCH        
Internationaal Beauty Kampioen CIB        
Internationaal Show Kampioen CIE        
Frühjahr Sieger FJS'15  
Rheinlandsieger 2015          
Duits VDH Kampioen VDHCH        
Brevet de Chasse BC        
           
Haute Couture van de Viersenhoeve Show Plaats Klasse Resultaat Keurmeester
09-10-2016 Kampioens Clubmatch BGVclub Nederland Apeldoorn (NL) Kampioens Klas 1 U Mw. Solange Roser
16-04-2016 International Dogshow Antwerpen (BE) Kampioens Klas 1 U, CAC, CACIB, BOS Dhr. August de Wilde
22-01-2016 Internationale Dog Show Eindhoven (NL) Kampioens Klas 1 U, RCAC, RCACIB, NL Kampioen Dhr A. Czegledi
13-12-2015 Winner Amsterdam (NL) Open klas 2 U Dhr. Joop Hiddes
11-12-2015 Holland Cup Amsterdam (NL) Open klas 2 U, RCAC, RCACIB Dhr. Jan Coppens
05-12-2015 Nat.Rassehundeausstellung Kassel (D) Open klas 1 U, Anw. VDH, CAC, BOB, Duits VDH Kampioen Mw. Isolde Huber
18-10-2015 Bundessieger Dortmund (D) Open Klas 1 ZG Mw. Moa Persson
16-10-2015 Herbstsieger Dortmund (D) Open Klas 1 U, Anw. VDH, RCAC, RCACIB, BOB Dhr. Luis Manuel Calado Catalan
21-06-2015 Clubmatch CDGV Doetinchem Open Klas 2 U Mw. Armelle Combre
20-06-2015 Clubmatch BGV Club Apeldoorn Fokkers Klas 1 U Dhr. Dick Rutten
24-05-2015 Nationale Elevage Aillant sur Tholon (F) Open Klas   U Dhr. Jean-Pierre Michel
05-04-2015  International Dogshow Goes Goes (NL) Open Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB Mw. M. O'Gorman
04-04-2015  International Dogshow Goes Goes (NL) Open Klas 1 U, RCAC, RCACIB Dhr. Paul Sanders
01-03-2015 Martini Dogshow Groningen (NL) Tussen Klas 1 U Mw. Ricky Lochs-Romans
31-01-2015 Festival der Rassehunde Castrop-Rauxel (D) Tussen Klas 1 U, Anw. VDH, CAC-CCF Mw. Vihra Grigorova
18-10-2014 Herbstsieger Dortmund (D) Tussen Klas 1 U, CAC-CCF, VDH CAC, CACIB, BOS, Herbstsiegerin Dhr. Luis Pinto Teixeira
17-10-2014 Bundessieger Dortmund (D) Tussen Klas 1 U, CAC, VDH CAC, CACIB, BOS, Bundessiegerin Dhr. Burkhard Seibel
05-10-2014 Hanzeshow Zwolle (NL) Tussen Klas 1 ZG Mw. Lydia Kersbergen
04-10-2014 IJsselshow Zwolle (NL) Tussen Klas 1 U, CAC, CACIB, BOS Dhr. A. Beare
31-08-2014 Regionale Elevage Chateauvillain (F) Jeugd Klas 1 U, Beste Jeugd Teef GBGV Mw Marie Annick Fabre
03-08-2014 Nationale Rassehunde Ausstellung Bremen (D) Tussen Klas 1 U Dhr. W. Trumpfheller
02-08-2014 Internationale Rassehunde Ausstellung Bremen (D) Tussen Klas 1 ZG Dhr. Jochen Eberhardt
22-06-2014 Clubmatch CDGV Doetinchem (NL) Jeugd Klas 2 U Dhr. Wim Wellens
21-06-2014 Internationale Show Uden (NL) Tussen klas 1 U Dhr. Jo Schepers
15-06-2014 Jachthondenshow Arnhem (NL) Jeugd Klas 1 ZG Mw. S. Lepasaar
08-06-2014 Pinkstershow Arnhem (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC, RCAC, Beste Junior GBGV, Nederlands Jeugd Kampioen Mw. Jadranka Smojver-Selimovic
01-06-2014 Clubmatch BGV Club Zwolle (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC, Beste Junior GBGV Mw. Carla Gerber
25-05-2014 Vereinssiegerschau CCF Werl (D) Jeugd Klas 1 U, JCAC, Anw. Dt. Jug. Ch., Beste Junior GBGV, Vereinsjugendsieger 2014, BIS Junior Dhr. Burkhard Seibel
24-05-2014 Jubiläumsschau CCF Werl (D) Jeugd Klas 1 U, JCAC, Anw. Dt. Jug. Ch., Beste Junior GBGV, Duits VDH Jeugd Kampioen Dhr. John Wauben
11-05-2014 Europasieger Dortmund (D) Jeugd Klas 1 U, Anw. Dt. Jug. Ch., Beste Junior GBGV, Europa Jugend Siegerin Dhr. Walter Schicker
09-05-2014 Frühjahrs Sieger Show Dortmund (D) Jeugd Klas 1 U, JCAC, Anw. Dt. Jug. Ch., Beste Junior GBGV, Frühjahrs Jugend Siegerin Dhr. Blaz Kavcic
26-04-2014 Internationale Show Lingen (D) Jeugd Klas 1 ZG Dhr. Hans Boelaars
05-04-2014 Internationale Show Utrecht (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC, Beste Junior GBGV Mw. Cindy Kerssemeijer
02-03-2014 Martini Dogshow Groningen (NL) Jeugd Klas 1 ZG, Beste Junior GBGV Mw. T. Nygard
15-12-2013 Winner Amsterdam (NL) Puppy Klas 1 Veelbelovend, Beste Puppy GBGV Mw. Ricky Lochs-Romans
13-12-2013 Eendaagse Amsterdam (NL) Puppy Klas 1 Veelbelovend, Beste Puppy GBGV Mw. Anne MacDonald
03-11-2013 Dogshow Bleiswijk Bleiswijk (NL) Puppy Klas 1 Veelbelovend, Beste Puppy GBGV Mw. Witkowska
20-10-2013 NKC Clubmatch Groningen (NL) Puppy Klas 1 Veelbelovend, Beste Puppy GBGV, BIS8 Puppy Mw. Lia Obee
06-10-2013 IJsselshow Zwolle (NL) Puppy Klas 1 Veelbelovend, Beste Puppy GBGV Dhr. Jan Coppens
22-09-2013 Brussels Dog Show Brussel (BE) Puppy Klas 1 Veelbelovend, Beste Puppy GBGV Dhr. Dick Rutten
           
Behaalde titels:          
Nederlands Jeugd Kampioen NLJK        
Nederlands Kampioen NLCH        
Internationaal Show Kampioen CIE        
Duits VDH Kampioen VDHCH        
Frühjahrs Jugend Siegerin 2014 FJS'14  
Europa Jugend Siegerin 2014 EJS'14        
Duits VDH Jeugd Kampioen VDHJCH        
CCF Vereinsjugendsieger 2014          
Bundessiegerin 2014 BS'14        
Herbstsiegerin 2014 HS'14        
Brevet de Chasse BC        
           
Haute Couture du Levant de la vieille Marne Show Plaats Klasse Resultaat Keurmeester
01-10-2017 Internatoinale Exposition Paris Villepinte (FR) Tussen Klas 1 U, CACS, CACIB, BOB Dhr. René Favre (576)
30-09-2017 Natoinale Exposition Paris Villepinte (FR) Kampioens Klas 1 U Dhr. Gérard Thomas (437)
02-09-2017 Benelux Winner Luxemburg (LUX) Werk Klas 1 U, CACL, CACIB, BOB, Benelux Winner, Benelux Kampioen Mw. Christine Rossier (763)
27-08-2017 Regionale Exposition Chateauvillain (F) Kampioens Klas 1 Uitmuntend Jury Collégial (36)
30-07-2017 Benelux Winner Rotterdam (NL) Werk Klas 1 U, CAC, CACIB, Benelux Winner Mw. Laura Cox (1178)
16-07-2017 Exposition Canine Internationale Dunkerque (FR) Werk Klas 1 U Dhr. René Favre (1305)
14-07-2017 Exposition Canine Nationale Maltot (FR) Kampioens Klas 1 U, BOB Mw. Solange Roser (629)
18-06-2017 Clubmatch BGV Club Apeldoorn (NL) Kampioens Klas 1 U, RCAC Mw Cindy Kerssemeijer (43)
27-05-2017 Nationale Elevage Fontenay le Comte (F) Kampioens Klas 3 U Dhr Amand Simon (231)
27-08-2016 Zweedse Clubshow Eksjö (SE) Kampioens Klas 1 U Dhr. Per C. Knudsen
20-08-2016 International Dogshow Norrköping (SE) Werk Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB, zweeds kampioen Dhr. Blidh von Schedvin (674)
10-07-2016 Nationale Exposition Lillers (FR) Werk Klas 1 U, CACS, BOS Dhr. Jacques Goubie
12-06-2016 International Dogshow Vejen (DK) Werk Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB Mw. Wera Hübenthal
11-06-2016 International Dogshow Vejen (DK) Werk Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB, deens kampioen Dhr. Antoan J. Hlebarov
04-06-2016 Championnat de France Metz (FR) Werk Klas 1 U, RCACS Dhr. Bernard Rousset
07-05-2016 Nationale Elevage Les Artigues de Lussac (FR) Werk Klas Excellent Dhr. Callegarin
27-03-2016 Internationale Dog Show Luxemburg (LU) Kampioens Klas 1 U, CACL, CACIB, BOS, Luxemburgs Kampioen Mw. Lydia Kersbergen
20-12-2015 Brussels Dog Show Brussel (BE) Kampioens Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB, Brussels Winner, Internationaal Show Kampioen Mw. E. Normannseth
13-12-2015 Winner Amsterdam (NL) Kampioens Klas 1 U, CAC, CACIB, BOS, Amsterdam Winster Dhr. Joop Hiddes
08-11-2015 Dogshow Bleiswijk (NL) Kampioens Klas 1 U, CAC, CACIB, BOS Dhr. Paul Sanders
07-11-2015 Dogshow Bleiswijk (NL) Kampioens Klas 1 U, CAC, CACIB, BOS Dhr. Jeff Horswell
02-08-2015 Nationale Rassehunde Ausstellung Bremen (D) Open Klas 1 U, CAC, Anw. VDH, BOB Dhr. Svend Lövenkjaer
01-08-2015 Internationale Rassehunde Ausstellung Bremen (D) Open Klas 1 U, CAC, Anw. VDH, CACIB, BOS Dhr. Joseph Pohling
12-07-2015 Rheinlandsieger Dormagen (D) Open Klas 1 U, CAC, Anw. Dt. Ch. VDH, BOS Mw. Hassi Asschenmacher-Feyel
20-06-2015 Clubmatch BGV Club Apeldoorn Open Klas 2 U Dhr. Dick Rutten
31-08-2014 Regionale Elevage Chateauvillain (F) Tussen Klas 1 U, BOB Mw Marie Annick Fabre
22-06-2014 Clubmatch CDGV Doetinchem (NL) Open Klas 1 U Dhr. Wim Wellens
21-06-2014 Internationale Show Uden (NL) Open klas 1 U, RCAC (vol punt), RCACIB (vol punt) Dhr. Jo Schepers
15-06-2014 Jachthondenshow Arnhem (NL) Tussen Klas 1 U, CAC Mw. S. Lepasaar
08-06-2014 Pinkstershow Arnhem (NL) Tussen Klas 1 U, CAC, CACIB, BOS Mw. Jadranka Smojver-Selimovic
01-06-2014 Clubmatch BGV Club Zwolle (NL) Open Klas 1 U Mw. Carla Gerber
25-05-2014 Vereinssiegerschau CCF Werl (D) Tussen Klas 1 U, CAC, Anw. Dt. Ch. VDH Dhr. Burkhard Seibel
24-05-2014 Jubiläumsschau CCF Werl (D) Tussen Klas 1 U, CAC, Anw. Dt. Ch. VDH Dhr. John Wauben
11-05-2014 Europasieger Dortmund (D) Tussen Klas 1 U, Anw. Dt. Ch. VDH (2x), RCAC, RCACIB Dhr. Walter Schicker
09-05-2014 Frühjahrs Sieger Show Dortmund (D) Tussen Klas 1 U, Anw. Dt. Ch. VDH, RCAC, RCACIB Dhr. Blaz Kavcic
26-04-2014 Internationale Show Lingen (D) Tussen Klas 1 U, Anw. Dt. Ch. VDH, CAC, CACIB, BOB Dhr. Hans Boelaars
05-04-2014 Internationale Show Utrecht (NL) Tussen Klas 1 U, RCAC, RCACIB Mw. Cindy Kerssemeijer
02-03-2014 Martini Dogshow Groningen (NL) Tussen Klas 1 U, RCAC, RCACIB Mw. T. Nygard
07-02-2014 Dogshow de Kempen Eindhoven (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC, Best Junior GBGV, NL Jeugd Kampioen Dhr. Rudy Smits
01-02-2014 Festival der Rassehunde Castrop-Rauxel (D) Jeugd Klas 1U, Anw. Jugend VDH, Best Junior GBGV, VDH Duits Jeugd Kampioen Mw. Liesbeth Mach
21-12-2013 Kerstshow Wijchen (NL) Jeugd Klas 1 ZG Dhr. Viets
15-12-2013 Winner Amsterdam (NL) Jeugd Klas 2 U Mw. Ricky Lochs-Romans
13-12-2013 Eendaagse Amsterdam (NL) Jeugd Klas 1U, JCAC, Best Junior GBGV Mw. Anne MacDonald
03-11-2013 Dogshow Bleiswijk Bleiswijk (NL) Jeugd Klas 1U, JCAC, Best Junior GBGV Mw. Witkowska
20-10-2013 NKC Clubmatch Groningen (NL) Jeugd Klas 1 Uitmuntend, BOB, BIG2 Mw. Lia Obee
Groep: Mw. Lia Obee
13-10-2013 Internationale Ausstellung Dortmund (D) Jeugd Klas 1 U, Anw. Jugend VDH, Herbst Jugend Siegerin 2013 Dhr Wilfried Peper
12-10-2013 Bundessieger Dortmund (D) Jeugd Klas 1 U, Anw. Jugend VDH, Bundes Jugend Siegerin 2013 Dhr. Theo Leenen
06-10-2013 IJsselshow Zwolle (NL) Jeugd Klas 2 U Dhr. Jan Coppens
22-09-2013 Brussels Dog Show Brussel (BE) Jeugd Klas 1 U, Best Junior GBGV Dhr. Dick Rutten
19-05-2013 Nationale d'Élevage St Sulpice des Feuilles (F) Puppy Klas Veelbelovend Dhr. Marc Bouvet
           
           
Behaalde titels:          
Nederlands Jeugd Kampioen NJK        
Nederlands Kampioen NL CH        
Internationaal Show Kampioen (CIE) CIE        
Internationaal  Beauty Kampioen (CIB) CIB        
Duits VDH Jeugd Kampioen VDHJCH        
Duits VDH Kampioen VDH CH        
Benelux Kampioen BNL CH        
Benelux Winner 2017 BWNL'17        
Benelux Winner 2017 BWLU'17        
Benelux Winner 2015 BWBE'15        
Brussels Junior Winner 2013 BJW'13        
Herbst Jugend Siegerin 2013 HJS'13        
Bundes Jugend Siegerin 2013 BJS'13        
Rheinlandsiegerin 2015          
Amsterdam Winner 2015 AW'15        
Brussels Winner 2015 BW'15        
Duits Club Kampioen CCF          
Luxemburgs Kampioen LUX CH        
Zweeds Kampioen SE UCH        
Deens Kampioen DK CH        
Brevet de Chasse BC        
           
Mimas de la Maison des Femmes Show Plaats Klasse Resultaat Keurmeester
08-10-2016 International Dogshow Orleans (FR) Werk Klas 1 U, CACS, CACIB, BOB Dhr. Jean Pierre Boitard
26-06-2016 Clubmatch CDGV Doetinchem (NL) Werk Klas 1 U Mw. Nicole Horsten-Keustermans
19-06-2016 Exposition Canine Nationale L'Isle Adam (FR) Werk Klas 1 U, CACS, BOB Dhr. Gérard Thomas
12-06-2016 International Dogshow Vejen (DK) Werk Klas 1 U Mw. Wera Hübenthal
11-06-2016 International Dogshow Vejen (DK) Werk Klas 1 U, CAC, CACIB, BOS Dhr. Antoan J. Hlebarov
10-06-2016 International Dogshow Vejen (DK) Werk Klas 1 U, CAC, CACIB, BOS Dhr. Jo Schepers
07-05-2016 Nationale Elevage Les Artigues de Lussac (FR) Work Klas 1 U, CAC, BOB Dhr. Callegarin
           
Behaalde titels: Titles: Titel:
Brevet de Chasse BC        
           
Extra Surprise
van de Viersenhoeve
Show Plaats Klasse Resultaat Keurmeester
09-10-2016 Kampioens Clubmatch BGVclub Nederland Apeldoorn (NL) Open Klas 2 u Mw. Solange Roser
04-06-2016 Championnat de France Metz (FR) Open Klas 1 ZG Dhr. Bernard Rousset
07-05-2016 Nationale Elevage Les Artigues de Lussac (FR) Open Klas 3 U Dhr. Callegarin
11-05-2013 Frühjahr Sieger Dortmund (D) Jeugd Klas 1 U, Anw. Jugend VDH, BOS,  Frühjahrs Jugend Siegerin 2013 Mw. H. Assenmacher-Feyel
10-05-2013 Europasieger Dortmund (D) Jeugd Klas 1 ZG Dhr. Walter Schicker
04-05-2013 Nat.Rassehundeausstellung Oldenburg (D) Jeugd klas 1 U, Anw. Jugend VDH Dhr. Hans Boelaars
02-02-2013 Dogshow de Kempen Eindhoven (NL) Jeugd Klas 2 ZG Dhr. Dick Rutten
15-12-2012 Kerstshow Wijchen (NL) Jeugd Klas 2 ZG Dhr. Jos Roberts
09-12-2012 Intern.Rassehundeausstellung Kassel (D) Jeugd klas 1 ZG Dhr. Walter Schicker
08-12-2012 Nat.Rassehundeausstellung Kassel (D) Jeugd klas 1 U, Anw. Jugend VDH Dhr. Burkhard Seibel
25-11-2012 Winner Amsterdam (NL) Jeugd Klas 1 ZG Dhr. Stefan Sinko
03-11-2012 Internationale Show Bleiswijk (NL) Jeugd Klas 1 ZG Dhr. Paul Sanders
27-10-2012 Internationale Show Hannover (D) Jeugd Klas 1 U, Anw. Jugend VDH Dhr. Joseph Pohling
14-10-2012 Nationale Show Dortmund (D) Puppy Klas 1 Veel belovend, Beste GBGV pup Dhr. Peter Machelanz
12-10-2012 Bundessieger Dortmund (D) Puppy Klas 1 Belovend Mw. Gisa Schicker
           
Behaalde titels:          
Duits VDH Jeugd Kampioen VDHJCH        
Frühjahrs Jugend Siegerin 2013 FJS'13        
           
Début de l'Epoque
van de Viersenhoeve
Show Plaats Klasse Resultaat Keurmeester
26-06-2016 Clubmatch CDGV Doetinchem (NL) Kampioens Klas 3 U Mw. Nicole Horsten-Keustermans
10-06-2016 International Dogshow Vejen (DK) Werk Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB Dhr. Jo Schepers
04-06-2016 Championnat de France Metz (FR) Werk Klas 2 U Dhr. Bernard Rousset
07-05-2016 Nationale Elevage Les Artigues de Lussac (FR) Werk Klas Trčs Bon Dhr. Callegarin
16-08-2015 Kynospirit Clubshow Sebaldeburen (NL) Kampioens Klas BOB, BIG Mw. M. van Dusschoten-Lemmers
20-06-2015 Clubmatch BGV Club Apeldoorn Kampioens Klas 1 U, CAC, BOS Dhr. Dick Rutten
24-05-2015 Nationale Elevage Aillant sur Tholon (F) Kampioens Klas 3 U Dhr. Jean-Pierre Michel
01-06-2014 Clubmatch BGV Club Zwolle (NL) Kampioens Klas 1 U, RCAC  Mw. Carla Gerber
25-05-2014 Vereinssiegerschau CCF Werl (D) Kampioens Klas 1 U, CAC-CCF, Anw. Dt. Ch., BOB Dhr. Burkhard Seibel
24-05-2014 Jubiläumsschau CCF Werl (D) Kampioens Klas 1 U, CAC-CCF, Anw. Dt. Ch., BOB Dhr. John Wauben
30-03-2014  Luxembourg Dogshow Luxemburg Kampioens Klas 1 U, CACL, CACIB, BOS, Luxemburgs Kampioen Dhr. Vilmos Kardos
07-02-2014 Dogshow de Kempen Eindhoven (NL) Kampioens Klas 1 U, RCAC, RCACIB Dhr. Rudy Smits
01-02-2014 Festival der Rassehunde Castrop-Rauxel (D) Kampioens Klas 1U, Anw. VDH, BOB, Geselecteerd bij BIS 6 Mw. Liesbeth Mach
21-12-2013 Kerstshow Wijchen (NL) Kampioens Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB Dhr. Viets
15-12-2013 Winner Amsterdam (NL) Kampioens Klas 1 U, CAC, CACIB, BOS, Winster 2013 Mw. Ricky Lochs-Romans
13-12-2013 Eendaagse Amsterdam (NL) Kampioens Klas 1 U, CAC, CACIB, BOS Mw. Anne MacDonald
03-11-2013 Dogshow Bleiswijk Bleiswijk (NL) Open Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB, BIG5 Nederlands Kampioen Mw. Witkowska
20-10-2013 NKC Clubmatch Groningen (NL) Open Klas 1 Uitmuntend Mw. Lia Obee
13-10-2013 Internationale Ausstellung Dortmund (D) Open Klas 1 U, Anw. VDH, CAC-CCF, CACIB, BOB, Herbst Siegerin 2013 Dhr Wilfried Peper
12-10-2013 Bundessieger Dortmund (D) Open Klas 1 U, Anw. VDH, CAC, CACIB, BOB, VDH Deutscher Champion Dhr. Theo Leenen
06-10-2013 IJsselshow Zwolle (NL) Open Klas 1 U, RCAC, CACIB Dhr. Jan Coppens
22-09-2013 Brussels Dog Show Brussel (BE) Open Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB, Brussels Winner 2013 Dhr. Dick Rutten
02-02-2013 Dogshow de Kempen Eindhoven (NL) Tussen Klas 1 U, CAC, CACIB Dhr. Dick Rutten
15-12-2012 Kerstshow Wijchen (NL) Tussen Klas 1 U, RCAC, RCACIB Dhr. Jos Roberts
09-12-2012 Intern.Rassehundeausstellung Kassel (D) Tussen Klas 1 U, Anw. VDH, CAC, CACIB, BOB, RBIG Dhr. Walter Schicker
Groep: Dhr Boris Spoljaric
08-12-2012 Nat.Rassehundeausstellung Kassel (D) Tussen Klas 1 U, Anw. VDH, CAC, BOB, RBIG Dhr. Burkhard Seibel
Groep: Mw. Gisa Schicker
25-11-2012 Winner Amsterdam (NL) Tussen Klas 1 U Dhr. Stefan Sinko
03-11-2012 Internationale Show Bleiswijk (NL) Tussen Klas 1 U, RCAC, RCACIB Dhr. Paul Sanders
27-10-2012 Internationale Show Hannover (D) Tussen Klas 1 U, Anw. VDH, CAC, CACIB, BOB Dhr. Joseph Pohling
20-10-2012 Internationale Show Utrecht (NL) Tussen Klas 1 U, RCAC, RCACIB Mw. H. Assenmacher-Feyel
14-10-2012 Bundessieger Dortmund (D) Tussen Klas 1 U, Anw. VDH, CAC, CACIB, BOS, Bundessiegerin 2012 Dhr. Peter Machelanz
12-10-2012 Nationale Show Dortmund (D) Tussen Klas 1 U, Anw. VDH, CAC-CCF, BOS Mw. Gisa Schicker
07-10-2012 Internationale Show Zwolle (NL) Tussenklas 1 ZG Dhr. Hans Boelaars
09-09-2012 Nationale Show Alkmaar (NL) Tussen klas 2 U Dhr. John Wauben
05-08-2012 Nationale Show Bremen (D) Tussen klas 1 U, Anw. VDH, CAC, BOB, RBIG Dhr. Joseph Poling,
Groep: Dhr. Peter Beyersdorf
04-08-2012 Internationale Show Bremen (D) Tussen klas 1 U, Anw. VDH, CAC, CACIB Mw. Jadranka Smojver-Selimovic
24-06-2012 Clubmatch BGV Club Aalten (NL) Tussen Klas 1 ZG Mw. Lia Obee
10-06-2012 International Dogshow Tilburg (NL) Tussen Klas 1 U, RCAC, RCACIB Dhr. Jochen Eberhardt
03-06-2012 Jachthonden Show Bennekom (NL) Tussen Klas 1 U, RCAC Mw. D. Leigh
27-05-2012 Nationale d'Élevage St Germain du Puy (F) Jeugd Klas 4 U Mw. Marie-Annick Fabre
12-05-2012 Europasieger Dortmund (D) Jeugd Klas 1 U, Anw. Jugend VDH, BOS, VDH Duits Jeugd Kampioen, Europa Jugend Siegerin 2012 Dhr. Erwin Deutscher
09-04-2012 Paasshow Leeuwarden (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC Mw. M. Martegani
04-03-2012 Martini Dogshow Groningen (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC, Nederlands Jeugd Kampioen Mw. M. Rodgers
03-02-2012 Dogshow de Kempen Eindhoven (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC Mw. Lydia Erhart
12-12-2011 Kerstshow Wijchen (NL) Jeugd klas 1 U, JCAC, RCAC Dhr. Rudy Smits
11-12-2011 Intern.Rassehundeausstellung Kassel (D) Jeugd klas 1 U, Anw. Jugend VDH, BOB, RBIG Dhr. Wolfgang Trumpfheller
10-12-2011 Nat.Rassehundeausstellung Kassel (D) Jeugd klas 1 U, Anw. Jugend VDH, BOB Mw. Gisa Schicker
27-11-2011 Winner Amsterdam (NL) Jeugd klas 2 ZG Dhr. Paolo Dondini
23-10-2011 Intern.Rassehundeausstellung Hannover (D) Puppy klas 1 Veel Belovend, Beste Pup GBGV Dhr. Peter Beyersdorf
10-09-2011 Clubmatch BGV Club Emmeloord (NL) Puppy klas 1 Veel belovend, Beste Pup GBGV Dhr. Jos Roberts
           
Behaalde titels:          
Nederlands Jeugd Kampioen NLJCH        
Nederlands Kampioen NLCH        
Internationaal Show Kampioen (CIE) CIE        
Internationaal  Beauty Kampioen (CIB) CIB        
Duits VDH Jeugd Kampioen VDHJCH        
Europa Jugend Siegerin 2012 EJS'12        
Bundes Siegerin 2012 BS'12        
Brussels Winner 2013 BW'13        
Duits VDH Kampioen VDHCH        
Bundes Siegerin 2013 BS'13        
Herbst Siegerin 2013 HS'13        
Amsterdam Winner 2013 AW'13        
Luxemburgs Kampioen LUXCH        
Deens Kampioen DKCH        
Brevet de Chasse BC        
           
Charmeur Robuste
van de Viersenhoeve
Show Plaats Klasse Resultaat Keurmeester
05-08-2012 Nationale Show Bremen (D) Tussen klas 1 U, Anw. VDH, CAC Dhr. Joseph Poling
04-08-2012 Internationale Show Bremen (D) Tussen klas 1 U, Anw. VDH, CAC, CACIB, BOB Mw. Jadranka Smojver-Selimovic
24-06-2012 Clubmatch BGV Club Aalten (NL) Tussen Klas 4 ZG Mw. Lia Obee
03-06-2012 Jachthonden Show Bennekom (NL) Tussen Klas 1 ZG Mw. D. Leigh
27-05-2012 Nationale d'Élevage St Germain du Puy (F) Tussen Klas 2 U Dhr. Renaud Buche
03-02-2012 Dogshow de Kempen Eindhoven (NL) Tussen Klas 2 ZG Mw. Lydia Erhart
12-12-2011 Kerstshow Wijchen (NL) Jeugd klas 1 ZG Dhr. Rudy Smits
11-12-2011 Intern.Rassehundeausstellung Kassel (D) Jeugd klas 1 U, Anw. Jugend VDH, BOS Dhr. Wolfgang Trumpfheller
10-12-2011 Nat.Rassehundeausstellung Kassel (D) Jeugd klas 1 U, Anw. Jugend VDH, BOS, Duits Jeugd Kampioen Mw. Gisa Schicker
27-11-2011 Winner Amsterdam (NL) Jeugd klas 2 ZG Dhr. Paolo Dondini
23-10-2011 Intern. Rassehundeausstellung Hannover (D) Jeugd klas 1 U, Anw. Jugend VDH, BOB Dhr. Peter Beyersdorf
10-09-2011 Clubmatch BGV Club Emmeloord (NL) Jeugd klas 2 U Dhr. Jos Roberts
31-07-2011 Nationale Show Bremen (D) Jeugd klas 1 ZG Dhr. Josef Pohling
30-07-2011 Internationale Show Bremen (D) Jeugd klas 1 U, Anw. Jugend VDH, Beste Jugendhund GBGV Dhr. Leos Jancik
12-06-2011 Nationale d'Élevage Malville (F) Jeugd klas ZG Dhr. René Favre
           
Behaalde titels:          
Duits Jeugd Kampioen VDHJCH        
           
           
Par Xcellence du Greffier du Roi Show Plaats Klasse Resultaat Keurmeester
27-10-2012 Internationale Show Hannover (D) Open Klas 1 ZG Dhr. Joseph Pohling
11-12-2011 Intern.Rassehundeausstellung Kassel (D) Open klas 1 U, Anw. VDH, CACIB Dhr. Wolfgang Trumpfheller
10-12-2011 Nat.Rassehundeausstellung Kassel (D) Open klas 1 ZG Mw. Gisa Schicker
23-10-2011 Intern.Rassehundeausstellung Hannover (D) Open klas 1 U, CAC, Anw. VDH, CACIB, BOS Dhr. Peter Beyersdorf
10-09-2011 Clubmatch BGV Club Emmeloord (NL) Open klas 4 U Dhr. Jos Roberts
31-07-2011 Nationale Show Bremen (D) Open klas 1 U, CAC, Anw. VDH, BOS Dhr. Josef Pohling
30-07-2011 Internationale Show Bremen (D) Open klas 1 ZG Dhr. Leos Jancik
12-06-2011 Nationale d'Élevage Malville (F) Open klas 4 U Dhr. Gérard Genichon
31-10-2010 Clubmatch BGV Club Dalfsen (NL) Open Klas 3 U Mw. Lydia Erhart
           
           
Mystique l'Honneur du Pied Show Plaats Klasse Resultaat Keurmeester
10-09-2011 Clubmatch BGV Club Emmeloord (NL) Open klas 3 U Dhr. Jos Roberts
12-06-2011 Nationale d'Élevage Malville (F) Open klas 5 U Dhr. Gérard Genichon
19-06-2010 Internationale Show Uden (NL) Open klas 3 ZG Dhr. M. v.d. Weijer
25-10-2008 De Utrecht Utrecht Tussenklas 1 ZG  
24-03-2008 Paasshow Leeuwarden Jeugd klas G  
           
           
Liaison Beaudine du Greffier du Roi Show Plaats Klasse Resultaat Keurmeester
24-06-2012 Clubmatch BGV Club Aalten (NL) Kampioensklas 2 U Mw. Lia Obee
27-05-2012 Nationale d'Élevage St Germain du Puy (F) Kampioensklas 3 U Dhr. Renaud Buche
10-09-2011 Clubmatch BGV Club Emmeloord (NL) Kampioensklas 2 U Dhr. Jos Roberts
12-06-2011 Nationale d'Élevage Malville (F) Kampioensklas 5 U Dhr. René Favre
31-07-2010 Internationale Show Bremen (D) Open klas 1 U, CAC-VDH, RCAC, RCACIB, Duits VDH Kampioen Dhr. Peter Beyersdorf
27-06-2010 Clubmatch Bassetklubben Ribe (DK) Open klas 2 ZG Mw. Moa Persson
26-06-2010 Very Special Show Ribe (DK) Open klas 2 U Dhr. Jeffrey Pepper
25-06-2010 World Dogshow Herning (DK) Open klas 2 U Dhr. Gunnar Nymann
30-05-2010 Jachthonden Show Bennekom (NL) Open klas 1 U,  CAC, BOB, NL Champion Dhr. J. Pedersen
23-05-2010 Internationale Show Arnhem (NL) Open klas 1 U, RCAC, CACIB Mevr. A.C.M. Kersbergen
24-04-2010 Internationale Show Lingen (D) Open klas 1 U,  CAC-VDH, CAC, CACIB, BOB, 2e BIG Dhr. J.G.A. Boelaars, Groep: mw. Phyllis Poduschka-Aigner
19-12-2009 Kerstshow KNON Wijchen (NL) Open klas 2 U, RCACIB  
29-11-2009 Winner Amsterdam (NL) Open klas 3 U Dhr. Ove Germundsson
16-10-2009 Bundessiegerzuchtschau Dortmund (D) Open klas 1 U, CAC-VDH (2), CAC, CACIB, BOS, Bundessiegerin Dhr. Miguel Angel Martinez
04-10-2009 Internationale Show Zwolle (NL) Open klas 1 ZG Mw. L. Erhart
13-04-2009 Paasshow Leeuwarden (NL) Open klas 1 U, RCAC, RCACIB Dhr. S. Peter
28-02-2009 Martini Dogshow Groningen (NL) Open klas 1 U, CAC, CACIB, BOB Mw. E. Andrews
15-02-2009 Rheinlandsieger Rheinberg (D) Open klas 1 U, CAC-VDH, CAC, BOS  
07-02-2009 Internationale Dogshow Eindhoven (NL) Open klas 1 U, RCAC, CACIB  
22-12-2008 Kerstshow Wijchen (NL) Open klas 1 ZG  
30-11-2008 Winner Amsterdam (NL) Open klas 1 ZG  
23-11-2008 DTC  Mooiste hond Schoonebeek (NL) Showhond Zeer fraai, 3e van de show  
25-10-2008 De Utrecht Utrecht (NL) Open klas 1U, CAC, CACIB, BOS Mw. G.J.W. de Vries-Hoogland
24-03-2008 Paasshow Leeuwarden (NL) Tussenklas 1U, CAC, RCACIB Dhr. P. Muntean
           
Behaalde titels:          
Bundessiegerin 2009 BS'09        
Nederlands Kampioen NLCH        
Duits VDH Kampioen VDHCH        
           
           

Wat is wat? / What is what? / Was ist was?

JCAC = Junior Certificat d'Apitude au Championnat 
NL = Nationaal Jeugd kampioenschappunt, er zijn drie punten nodig om Nederlands Jeugd Kampioen te worden.
GB = National Junior Championspoint, you need three points to become Dutch Junior Champion.
D = Nationale Jugend Championspunkt, mann braucht drei Punkte um Niederländische Jugend Champion zu werden.
 

CAC = Certificat d'Apitude au Championnat 
NL = Nationaal kampioenschappunt, er zijn vier punten nodig om Nederlands Kampioen te worden.
GB = National Championspoint, you need four points to become Dutch Champion.
D = Nationales Championspunkt, mann braucht vier Punkte um Niederländischer Champion zu werden.
 

CACIB = Certificat d'Apitude au Championnat International de Beauté
NL = Internationaal kampioenschappunt, er zijn vier punten nodig uit minstens drie verschillende landen om Internationaal Kampioen te worden.   
GB = International Championspoint, you need four points out of at least three different countries to become International Champion.
D = Internationales Championspunkt, mann braucht vier punkte aus mindestens drei verschiedene Länder um International Champion zu werden.

RCAC = Reserve CAC

RCACIB = Reserve CACIB

RBIG = Reserve Best in Group

BOB = Best of Breed
NL = Beste van het Ras
GB = Best of Breed
D =
Beste vom Rasse

BOS = Best of Opposit Sexe
NL = Beste van het andere Geslacht. (B.v. als de reu beste van het ras wordt is de beste teef automatisch Beste van het andere Geslacht of omgekeerd.)
GB = Best of Opposit Sexe (F.e. if the dog becomes Best of Breed, the best bitch is automaticly Best of Opposite Sexe or the other way around ofcourse.)
D = Beste vom anderen Geschlecht (Zb. wann der Rude Beste vom Rasse werd, werd die Beste Hundin automatisch Beste vom anderen Geschlecht oder umgekehrt.)

BIG = Best in Group
NL = Beste in de rasgroep (hier rasgroep 6: Loop- en Zweethonden)
GB = Best in Group (here Group 6: Scenthounds)
D = Beste der Rassegruppe (hier Rassegruppe 6: Lauf- und Schweisshunde)

NL = Kwalificaties op tentoonstellingen: U = Uitmuntend,  ZG = Zeer Goed, G = Goed, M = Matig
GB =Qualifications at dogshows: U = Excellent, ZG = Very Good, G = Good, M = Fair
D =Qualifikationen auf zuchtschau's: U = Vorzüglich, ZG = Sehr Gut, G = Gut, M = Maβig