Showresultaten / Showresults / Ausstellungsergebnisse

Ginger van de Viersenhoeve Show/Show/
Ausstellung
Plaats/City/Ort Klasse/Class Resultaat/Result/Ergebnis Keurmeester/Judge/Richter
04-03-2018 Martini Dogshow Groningen (NL) Puppy Klas 1 Veelbelovend, BOB Pup Dhr. K. Kriisk (681)
03-03-2018 Martini Dogshow Groningen (NL) Puppy Klas 1 Veelbelovend, BOB Pup Dhr. W. Trumpfheller (942)
           
Behaalde titels:          
           
Fada van de Viersenhoeve Show/Show/
Ausstellung
Plaats/City/Ort Klasse/Class Resultaat/Result/Ergebnis Keurmeester/Judge/Richter
01-04-2018 Internationale Dogshow Goes (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC, CAC, BOB Junior en BOB Nederlands Jeugd Kampioen Mw. R. Kadike-Skadina (118)
31-03-2018 Internationale Dogshow Goes (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC, CAC, BOB Junior en BOB Mw. M. Bailey (219)
18-03-2018 Internationale Dogshow Hazerswoude (NL Jeugd Klas 1 U, JCAC, CAC, BOB Junior en BOB Dhr. T. Jakkel (1325)
           
           
Behaalde titels:          
           
Evy van de Viersenhoeve Show/Show/
Ausstellung
Plaats/City/Ort Klasse/Class Resultaat/Result/Ergebnis Keurmeester/Judge/Richter
01-04-2018 Internationale Dogshow Goes (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC, RCAC, Mw. R. Kadike-Skadina (121)
31-03-2018 Internationale Dogshow Goes (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC Mw. M. Bailey (221)
24-09-2017 Kampioens Club Match NFBC Kerkwijk (NL) Puppy Klas 1 Belovend Mw. Francoise Corbeau (20)
           
Behaalde titels:          
           
Chienne de Chasse van de Viersenhoeve Show/Show/
Ausstellung
Plaats/City/Ort Klasse/Class Resultaat/Result/Ergebnis Keurmeester/Judge/Richter
10-11-2017 CCF World Club Show Leipzig (DE) Jeugd Klas 1 U, JCAC (2x), J-Anw Mw. Gitte Finnich Pedersen (15)
09-11-2017 World Dog Show Leipzig (DE) Jeugd Klas 2 ZG Dhr. Burkhard Seibel (1775)
08-11-2017 German Winner Leipzig (DE) Jeugd Klas 2 U, RJCAC, J-Anw Dhr. Aidan McKiernan (3685)
24-09-2017 Kampioens Club Match NFBC Kerkwijk (NL) Jeugd Klas 2 U Mw. Francoise Corbeau (25)
23-07-2017 Nationale d'Élevage Vitteaux (FR) Jeugd Klas Excellent Dhr. Yves-Marie Jousset (260)
           
Behaalde titels:          
Brevet de Chasse BC        
           
Bon Heur van de Viersenhoeve Show/Show/
Ausstellung
Plaats/City/Ort Klasse/Class Resultaat/Result/Ergebnis Keurmeester/Judge/Richter
02-02-2018 Internatoinale Dogshow Eindhoven (NL) Open Klas 1 ZG Dhr. Wim Wellens
01-10-2017 Internatoinale Exposition Paris Villepinte (FR) Tussen Klas 1 U Dhr. René Favre (569)
30-09-2017 Natoinale Exposition Paris Villepinte (FR) Tussen Klas 1 U, CACS, BOB, BIG3 Dhr. Gérard Thomas (429)
24-09-2017 Kampioens Club Match NFBC Kerkwijk (NL) Tussen Klas 2 G Mw. Francoise Corbeau (54)
02-09-2017 Benelux Winner Luxemburg (LUX) Tussen Klas 1 ZG Mw. Christine Rossier (754)
           
Behaalde titels:          
           
           
Aventuričre van de Viersenhoeve Show/Show/
Ausstellung
Plaats/City/Ort Klasse/Class Resultaat/Result/Ergebnis Keurmeester/Judge/Richter
23-07-2017 Nationale d'Élevage Vitteaux (FR) Open Klas Excellent Plus Dhr Dominique Texereau (291)
11-06-2017 IDS Annual Trophy Hannover (DE) Tussen Klas 1 ZG Dhr. Peter Beyersdorf (262)
18-03-2017 IDS Hazerswoude Hazerswoude-Dorp (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC, RCAC, BOB Junior, Nederlands Jeugd Kampioen Mw. D. Witkowska (661)
05-03-2017 Martini Dog Show Groningen (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC, CAC BOB Junior, BOB Dhr. John Muldoon (929)
17-12-2016 Kerstshow Gorinchem (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC, CAC, BOB Junior, BOS Mw. Cindy Kerssemeijer (567)
11-12-2016 Winner Amsterdam (NL) Jeugd Klas 2 U Dhr. Gunnar Nymann (2678)
09-12-2016 Holland Cup Amsterdam (NL) Jeugd Klas 2 ZG Dhr. Theo Viets (1095)
18-09-2016 Clubmatch NFBC Kerkwijk (NL) Jeugd Klas 4 U Dhr. Hervé Gourdon
31-07-2016 Nationale d'Élevage La Bastide de Serou (FR) Jeugd Klas Excellent & geselecteerd Dhr. Rene Caujolle
30-04-2016 Clubmatch KC Hardenberg Hardenberg (NL) Baby Klas 1 VB, Beste Baby BFB Dhr. Dick Rutten
           
Behaalde titels:          
Nederlands Jeugd Kampioen NJK        
Brevet de Chasse BC        
           
Famke Didi's Clan Show/Show/
Ausstellung
Plaats/City/Ort Klasse/Class Resultaat/Result/Ergebnis Keurmeester/Judge/Richter
14-10-2017 Herbstsieger Dortmund (DE) Tussen Klas 1 U, Anwartschaft, CAC, CACIB, BOB Dhr. L. Pinto Teixeira (986)
08-10-2017 Hanzeshow Zwolle (NL) Tussen Klas 1 U, CAC, BOB Mw. Lydia Kersbergen (848)
07-10-2017 IJsselshow Zwolle (NL) Tussen Klas 1 U, CAC, CACIB, BOS Mw. Sigrid Jarmer (846)
01-10-2017 Internatoinale Exposition Paris Villepinte (FR) Tussen Klas 1 U, CACS, CACIB, BOB Dhr. René Favre (571)
30-09-2017 Nationale Exposition Paris Villepinte (FR) Tussen Klas 1 U, CACS, BOS Dhr. Gérard Thomas (431)
30-07-2017 Benelux Winner Rotterdam (NL) Tussen Klas 1 ZG Mw. Laura Cox (1171)
29-07-2017 International Dogshow Rotterdam (NL) Tussen Klas 1 U, RCAC, RCACIB Mw. Leni Finne (850)
23-07-2017 Nationale d'Élevage Vitteaux (FR) Open Klas Excellent Plus Dhr Dominique Texereau (297)
16-07-2017 Exposition Canine Internationale Dunkerque (FR) Tussen Klas 1 U, RCACS, RCACIB Dhr. René Favre (1290)
14-07-2017 Exposition Canine Nationale Maltot (FR) Tussen Klas 1 U, CACS, BOS Mw. Solange Roser (622)
11-12-2016 Winner Amsterdam (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC, RCAC (dubbel), BOB Jeugdhond, Jeugd Winner Dhr. Gunnar Nymann (2679)
25-09-2016 Benelux Winner Maastricht Jeugd Klas 2 ZG Mw. Lydia Erhart (430)
18-09-2016 Clubmatch NFBC Kerkwijk (NL) Jeugd Klas 3 U Dhr. Hervé Gourdon (24)
           
Behaalde titels:          
Jeugd Winster Amsterdam JW'16        
Herbstsieger 2017 HS'17        
Brevet de Chasse BC        
           
Lewis de la Fontaine de Sainte Agathe Show/Show/
Ausstellung
Plaats/City/Ort Klasse/Class Resultaat/Result/Ergebnis Keurmeester/Judge/Richter
10-11-2017 CCF World Club Show Leipzig (DE) Open Klas 1 U, CAC (2x), Anw, BOS Mw. Gitte Finnich Pedersen (14)
09-11-2017 World Dog Show Leipzig (DE) Open Klas 2 ZG Dhr. Burkhard Seibel (1771)
08-11-2017 German Winner Leipzig (DE) Open Klas 1 U, CAC, RCACIB (vol), Anw Dhr. Aidan McKiernan (3683)
08-10-2017 Hanzeshow Zwolle (NL) Open Klas 1 ZG Mw. Lydia Kersbergen (847)
07-10-2017 IJsselshow Zwolle (NL) Open Klas 1 U, CACS, CACIB, BOB Mw. Sigrid Jarmer (845)
01-10-2017 Internatoinale Exposition Paris Villepinte (FR) Open Klas 1 U, CACS, CACIB, BOS Dhr. René Favre (570)
30-09-2017 Natoinale Exposition Paris Villepinte (FR) Open Klas 1 U, RCACS Dhr. Gérard Thomas (430)
24-09-2017 Kampioens Club Match NFBC Kerkwijk (NL) Open Klas 2 ZG Mw. Francoise Corbeau (15)
30-07-2017 Benelux Winner Rotterdam (NL) Open Klas 1 ZG Mw. Laura Cox (1166)
23-07-2017 Nationale d'Élevage Vitteaux (FR) Open Klas Trčs Bon Dhr. Yves-Marie Jousset (218)
19-05-2017 IDS Dortmund Dortmund (DE) Werk Klas 1 U, ANW, CAC, CACIB, BOB Dhr. Joseph Pohling (186)
           
Behaalde titels:          
VDH Frühjahrssieger FJS        
Brevet de Chasse BC        
           
Leo des Domaines de Keremma Show/Show/
Ausstellung
Plaats/City/Ort Klasse/Class Resultaat/Result/Ergebnis Keurmeester/Judge/Richter
24-09-2017 Kampioens Club Match NFBC Kerkwijk (NL) Werk Klas 3 G Mw. Francoise Corbeau (6)
23-07-2017 Nationale d'Élevage Vitteaux (FR) Werk klas Excellent Plus Dhr. Joël Vidal (256)
16-07-2017 Exposition Canine Internationale Dunkerque (FR) Werk Klas 1 U, CACS, CACIB, BOS Dhr. René Favre (1289)
14-07-2017 Exposition Canine Nationale Maltot (FR) Werk Klas 1 U, CACS, BOB Mw. Solange Roser (621)
01-07-2017 Limburgia Show Echt (NL) Werk Klas 1 U, ANW, CAC, CACIB, BOB, Nederlands Kampioen Dhr. Jos Roberts (628)
21-05-2017 Europasieger Dortmund (DE) Werk Klas 1 U, ANW, RCAC, RCACIB Mw. Gerda Kastl (3363)
16-04-2017 IDS Goes Goes (NL) Tussen Klas 1 ZG Dhr. Paul Sanders (838)
15-04-2017 IDS Goes Goes (NL) Tussen Klas 1 U, CAC, CACIB, BOS Dhr. Jan Coppens (310)
17-12-2016 Kerstshow Gorinchem (NL) Tussen Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB Mw. Cindy Kerssemeijer (565)
11-12-2016 Winner Amsterdam (NL) Tussen Klas 1 ZG Dhr. Gunnar Nymann (2674)
09-12-2016 Holland Cup Amsterdam (NL) Tussen Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB Dhr. Theo Viets (1093)
           
Behaalde titels:          
Brevet de Chasse BC        
           
Lary du Rallye de Ramondens Show/Show/
Ausstellung
Plaats/City/Ort Klasse/Class Resultaat/Result/Ergebnis Keurmeester/Judge/Richter
24-09-2017 Kampioens Club Match NFBC Kerkwijk (NL) Werk Klas 1 ZG Mw. Francoise Corbeau (56)
23-07-2017 Nationale d'Élevage Vitteaux (FR) Werk Klas Excellent Dhr. Joël Vidal (254)
11-06-2017 IDS Annual Trophy Hannover (DE) Werk Klas 1 U, RCAC, RCACIB, Anw. Schaft Dhr. Peter Beyersdorf (260)
16-10-2016 IDS Herbstsieger Dortmund (DE) Open Klas 1 ZG Dhr. Adrian Landarte
02-10-2016 Hanzeshow Zwolle (NL) Open Klas 1 ZG Dhr. Fagerström
18-09-2016 Clubmatch NFBC Kerkwijk (NL) Open Klas 2 ZG Dhr. Hervé Gourdon
04-09-2016 Internationale Dogshow Dijon (FR) Jeugd Klas 1 U, BOS Junior Dhr. Christian Masuez
           
Behaalde titels:          
Brevet de Chasse BC        
           
Étoile de Didi's Clan Show/Show/
Ausstellung
Plaats/City/Ort Klasse/Class Resultaat/Result/Ergebnis Keurmeester/Judge/Richter
18-03-2018 Internationale Dogshow Hazerswoude (NL Werk Klas 1 U, RCAC, CACIB, Nederlands Kampioen, Internationaal Kampioen CIE en CIB Dhr. T. Jakkel (1328)
02-02-2018 Internatoinale Dogshow Eindhoven (NL) Werk Klas 1 U, RCAC, RCACIB Dhr. Wim Wellens (14)
05-11-2017 International Dogshow Bleiswijk (NL) Werk Klas 1 U, RCAC, CACIB, CIB Dhr. Jan Coppens (235)
04-11-2017 International Dogshow Bleiswijk (NL) Werk Klas 1 ZG Dhr. Rob Douma (614)
20-08-2016 International Dogshow Norrköping (SE) Tussen Klas 1 U, CACIB Dhr. Blidh von Schedvin (670)
13-08-2016 Interdog Bohemia Mlada Boleslav (CZ) Tussen Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB Dhr. Stefan Sinko (886)
31-07-2016 Nationale d'Élevage La Bastide de Serou Jeugd Klas Excellent & geselecteerd Dhr. Rene Caujolle
22-05-2016 Jachthondenshow Arnhem (NL Jeugd Klas 1 U, JCAC, CAC, BOB, Nederlands Jeugd Kampioen Dhr. Birgit Sluiter
30-04-2016 Clubmatch KC Hardenberg Hardenberg (NL) Jeugd Klas 1 U, Beste Junior BFB Dhr. Dick Rutten
09-04-2016 Internationale Dog Show Utrecht (NL) Jeugd Klas 2 ZG Mw. Nicole Horsten
20-03-2016 Internationale Dog Show Hazerswoude-Dorp Jeugd Klas 1 U, JCAC, RCAC Dhr. A. Martinez Noguera
05-03-2016 Martini Dogshow Groningen (NL) Jeugd Klas 1 U, JCAC, CAC, BOB Mw. A. Giura
           
Behaalde titels:          
Nederlands Jeugd Kampioen NJK        
Nederlands  Kampioen NLCH        
Internationaal Beauty Kampioen CIB        
Internationaal Show Kampioen CIE        
Brevet de Chasse BC        
           
Electra Didi's Clan Show/Show/
Ausstellung
Plaats/City/Ort Klasse/Class Resultaat/Result/Ergebnis Keurmeester/Judge/Richter
14-04-2018 Internationale Exposition Mulhouse (F) Werk Klas 1 U, CACS, CACIB, BOB Dhr. René Favre (644)
18-03-2017 IDS Hazerswoude Hazerswoude-Dorp (NL) Tussen Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB Mw. D. Witkowska (662)
05-03-2017 Martini Dog Show Groningen (NL) Tussen Klas 1 U, RCAC, CACIB Dhr. John Muldoon (930)
11-12-2016 Winner Amsterdam (NL) Tussen Klas 1 ZG Dhr. Gunnar Nymann (2680)
29-10-2016 IDS Hannover (DE) Open Klas 2 ZG Dhr Peter Beyersdorf (230)
16-10-2016 IDS Dortmund (DE) Open Klas 2 ZG Dhr. Adrian Landarte (2530)
15-10-2016 Bundessieger Dortmund (DE) Open Klas 1 U, RCAC, RCACIB, Anw.VDH Dhr. Andrei Kisliakov (1941)
25-09-2016 Benelux Winner Maastricht Open Klas 1 ZG Mw. Lydia Erhart (433)
18-09-2016 Clubmatch NFBC Kerkwijk (NL) Tussen Klas 1 U Dhr. Hervé Gourdon (28)
04-09-2016 IDS Rotterdam (NL) Open Klas 1 ZG Mw. Maret Kärdi (793)
31-07-2016 Nationale d'Élevage La Bastide de Serou Jeugd Klas Excellent & geselecteerd Dhr. Rene Caujolle (480)
07-05-2016 IDS Dortmund (DE) Jeugd Klas 1 U, Anw. J. VDH Dhr Ramuné Kazlauska (1277)
24-04-2016 IDS Lingen (DE) Jeugd Klas 2 ZG Dhr. Jo Schepers (2114)
           
Behaalde titels:          
Frühjahrs Jugend Siegerin FJS'16        
Internationaal Beauty Champion CIB        
Brevet de Chasse BC        
           
Daisy Didi's Clan Show/Show/
Ausstellung
Plaats/City/Ort Klasse/Class Resultaat/Result/Ergebnis Keurmeester/Judge/Richter
05-11-2017 Internationale Exposition Metz (F) Open Klas 1 U, CACS, BOB Dhr. Boris Chapiro (1172)
04-11-2017 Nationale Exposition Metz (F) Open Klas 1 U, CACS, BOB Mw. Marie Laurence Hardy Beachot (942)
24-09-2017 Kampioens Club Match NFBC Kerkwijk (NL) Open Klas 1 U Mw. Francoise Corbeau (34)
11-12-2016 Winner Amsterdam (NL) Open Klas 1 U Dhr. Gunnar Nymann (2682)
29-10-2016 IDS Hannover (DE) Tussen Klas 1 ZG Dhr Peter Beyersdorf (229)
16-10-2016 IDS Dortmund (DE) Tussen Klas 1 U, RCAC, RCACIB, Anw VDH Dhr. Adrian Landarte (2529)
15-10-2016 Bundessieger Dortmund (DE) Tussen Klas 1 U, CAC, CACIB, Anw VDH, BOS, Bundessieger Dhr. Andrei Kisliakov (1940)
25-09-2016 Benelux Winner Maastricht Tussen Klas 1 U, RCAC, CACIB, Beneluxwinster NL Mw. Lydia Erhart (432)
18-09-2016 Clubmatch NFBC Kerkwijk (NL) Open Klas 2 U Dhr. Hervé Gourdon (34)
04-09-2016 IDS Rotterdam (NL) Tussen Klas 1 U, CAC, CACIB, BOS Mw. Maret Kärdi (792)
31-07-2016 Nationale d'Élevage La Bastide de Serou Jeugd Klas 3 U Dhr. Rene Caujolle (479)
07-05-2016 IDS Dortmund (DE) Jeugd Klas 2 U, res Anw VDH Dhr Ramuné Kazlauska (1276)
24-04-2016 IDS Lingen (DE) Jeugd Klas 3 ZG Dhr. Jo Schepers (2113)
           
Behaalde titels:          
Bundessieger BS'16        
Brevet de Chasse BC        
           
Jaja du Rochers des deux Frčres Show/Show/
Ausstellung
Plaats/City/Ort Klasse/Class Resultaat/Result/Ergebnis Keurmeester/Judge/Richter
04-03-2018 Martini Dogshow Groningen (NL) Open Klas 1 U, CAC, CACIB, BOS Dhr. K. Kriisk (682)
03-03-2018 Martini Dogshow Groningen (NL) Open Klas 1 ZG Dhr. W. Trumpfheller (943)
01-07-2017 Limburgia Show Echt (NL) Open Klas 1 U, ANW, CAC, CACIB, BOB, Nederlands Kampioen Dhr. Jos Roberts (629)
21-05-2017 Europasieger Dortmund (DE) Open Klas 1 ZG Mw. Gerda Kastl (3365)
29-10-2016 Internationale Dogshow Hannover (DE) Open Klas 1 U, CAC, Anw. VDH, CACIB, BOB Dhr. Peter Beyersdorf (231)
16-10-2016 IDS Herbstsieger Dortmund (DE) Open Klas 1 U, Anw. Dt Ch, CAC, CACIB, BOB, Herbstsieger Dhr. Adrian Landarte (2531)
02-10-2016 Hanzeshow Zwolle (NL) Open Klas 1 ZG Dhr. Fagerström
18-09-2016 Clubmatch NFBC Kerkwijk (NL) Open Klas U Dhr. Hervé Gourdon
31-07-2016 Nationale d'Élevage La Bastide de Serou Open Klas Tres Bon Dhr. Rene Caujolle
16-04-2016 International Dogshow Antwerpen (BE) Open Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB Dhr. August de Wilde
05-12-2015 National Dogshow Kassel (DE) Tussen Klas 1 U, Anw. VDH, CAC, BOS Mw. Isolde Huber
25-01-2015 International Dogshow Perpignan (FR) Jeugd Klas 2 U Dhr. Jean-Michel Fabre
           
Behaalde titels:          
Herbstsieger 2016 HS'16        
           
Iracoubo de Bois de la Sonnerie Show/Show/
Ausstellung
Plaats/City/Ort Klasse/Class Resultaat/Result/Ergebnis Keurmeester/Judge/Richter
24-09-2017 Kampioens Club Match NFBC Kerkwijk (NL) Kampioens Klas 2 U Mw. Francoise Corbeau (47)
02-09-2017 Benelux Winner Luxemburg (LUX) Kampioens Klas 1 U, CACL, RCACIB, Luxemburg Champion Mw. Christine Rossier (755)
23-07-2017 Nationale d'Élevage Vitteaux (FR) Werk Klas 4 Excellent Plus Dhr. René Favre (357)
04-06-2017 Championnat de France Nantes (F) Werk Klas 1 U, CACS, CACIB, BOS Mw. Marie-Laurence Hardy Beauchot (5858)
19-05-2017 IDS Dortmund Dortmund (DE) Werk Klas 1 U, ANW, CAC, CACIB, BOS Dhr. Joseph Pohling (188)
16-04-2017 IDS Goes Goes (NL) Tussen Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB Dhr. Paul Sanders (843)
15-04-2017 IDS Goes Goes (NL) Tussen Klas 1 U, RCAC, CACIB, BOS Dhr. Jan Coppens (315)
08-01-2017 Exposition Canine Internationale Paris (FR) Open Klas 1 U, CACS, CACIB, BOB Dhr. Juan Naveda Carrero (1839)
07-01-2017 Exposition Canine Nationale Paris (FR) Open Klas 1 U, CACS, BOB Dhr. Roger Barenne (1083)
18-09-2016 Clubmatch NFBC Kerkwijk (NL) Open Klas 3 U Dhr. Hervé Gourdon
04-09-2016 Internationale Dogshow Dijon (FR) Open Klas 2 U, RCACS, RCACIB Dhr. Christian Masuez (1174)
31-07-2016 Nationale d'Élevage La Bastide de Serou Open Klas 3 Excellent Dhr. Rene Caujolle
           
Behaalde titels:          
Brevet de Chasse BC        
VDH Frühjahrssieger FJS        
Luxemburgs Kampioen LUCH        
Frans Kampioen FRCH        
           
Baccha do Casal dos Choupos Show/Show/
Ausstellung
Plaats/City/Ort Klasse/Class Resultaat/Result/Ergebnis Keurmeester/Judge/Richter
23-07-2017 Nationale d'Élevage Vitteaux (FR) Kampioensklas Excellent Plus Dhr Dominique Texereau (368)
18-09-2016 Clubmatch NFBC Kerkwijk (NL) Open Klas ZG Dhr. Hervé Gourdon
31-07-2016 Nationale d'Élevage La Bastide de Serou Open Klas Excellent Dhr. Rene Caujolle
24-07-2016 Golden Dog Trophy Luik (B) Open Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB Mw. Viera Staviarska
30-04-2016 Clubmatch KC Hardenberg Hardenberg (NL) Open Klas 1 U, BOB, Best in Group 2 Dhr. Dick Rutten
24-04-2016 Internationale Dog Show Lingen (DE) Open Klas 1 U, Anw. Dt, CAC, CACIB, BOS Dhr. Jo Schepers
09-04-2016 Internationale Dog Show Utrecht (NL) Open Klas 1 U, CAC, CACIB, BOB Mw. Nicole Horsten
27-09-2014 National Dogshow Martigues (FR) Open Klas 1 U, RCACS Dhr. René Favre
26-01-2014 International Dogshow Perpignan (FR) Tussen Klas 1 U, RCACS, RCACIB Dhr. Gérard Genichon
27-10-2013 National Dogshow Castres (FR) Tussen Klas 1 U, CACS, BOB Dhr. Bernard Rousset
25-08-2013 International Dogshow Estoril (PT) Tussen Klas 1 U, CAC, CACIB, BOS Dhr. Rudi Smits
24-08-2013 National Dogshow Estoril (PT) Tussen Klas 1 U, CAC, BOS Dhr. Claudo de Giuliani
31-03-2013 National Dogshow Ales (FR) Jeugd Klas 1 U, Beste Jeugdhond BFB Mw. Florence Leonard-Nolle
23-02-2013 National Dogshow Toulouse (FR) Jeugd Klas 1 U, Beste Jeugdhond BFB Dhr. Jean-Jacques Dupas
           
Behaalde titels:          
Internationaal Show Kampioen          
           
Fiona de la Font de l'Arca Show/Show/
Ausstellung
Plaats/City/Ort Klasse/Class Resultaat/Result/Ergebnis Keurmeester/Judge/Richter
31-07-2016 Nationale d'Élevage La Bastide de Serou Kampioens Klas Excellent & geselecteerd Dhr. Rene Caujolle
05-03-2016 Martini Dogshow Groningen (NL) Open Klas 1 U, RCAC, CACIB Mw. A. Giura
28-02-2016 IndoorSchau CCF Oer-Erkenschwick (D) Open Klas 1 U, Anw. VDH, CAC-CCF, BOB, Mw. Hassi Assenmacher-Feyel
25-10-2015 Internationale Rasse Ausstellung Hannover (D) Open Klas 1 U, Anw. VDH, CAC, CACIB, BOB Dhr. Horst Kliebenstein
18-10-2015 Bundessieger Dortmund (D) Open Klas 1 ZG Mw. Moa Persson
16-10-2015 Herbstsieger Dortmund (D) Open Klas 1 U, Anw. VDH, CAC-CCF, CACIB, BOB, Herbst Siegerin Dhr. Luis Manuel Calado Catalan
25-01-2015 International Dogshow Perpignan (FR) Open Klas 1 U, RCACS, RCACIB Dhr. Jean-Michel Fabre
30-03-2014 National Dogshow Ales (FR) Open Klas 1 U, CACS, BOS Mw. Florence Leonard-Nolle
26-01-2014 International Dogshow Perpignan (FR) Open Klas 1 U, CACS, CACIB, BOB Dhr. Jean-Jacques Dupas
16-06-2013 Spéciale FdB Beziers (FR) Open Klas 2 U Dhr. Joël Vidal
           
Behaalde titels:    
Herbstsiegerin 2015          
           
           
           

Wat is wat? / What is what? / Was ist was?

JCAC = Junior Certificat d'Apitude au Championnat 
NL = Nationaal Jeugd kampioenschappunt, er zijn drie punten nodig om Nederlands Jeugd Kampioen te worden.
GB = National Junior Championspoint, you need three points to become Dutch Junior Champion.
D = Nationale Jugend Championspunkt, mann braucht drei Punkte um Niederländische Jugend Champion zu werden.
 
CAC
= Certificat d'Apitude au Championnat 
NL = Nationaal kampioenschappunt, er zijn vier punten nodig om Nederlands Kampioen te worden.
GB = National Championspoint, you need four points to become Dutch Champion.
D = Nationales Championspunkt, mann braucht vier Punkte um Niederländischer Champion zu werden.
 
CACIB
= Certificat d'Apitude au Championnat International de Beauté
NL = Internationaal kampioenschappunt, er zijn vier punten nodig uit minstens drie verschillende landen om Internationaal Kampioen te worden.   
GB = International Championspoint, you need four points out of at least three different countries to become International Champion.
D = Internationales Championspunkt, mann braucht vier punkte aus mindestens drei verschiedene Länder um International Champion zu werden.

RCAC = Reserve CAC

RCACIB = Reserve CACIB

RBIG = Reserve Best in Group

BOB = Best of Breed
NL = Beste van het Ras
GB = Best of Breed
D =
Beste vom Rasse

BOS = Best of Opposit Sexe
NL = Beste van het andere Geslacht. (B.v. als de reu beste van het ras wordt is de beste teef automatisch Beste van het andere Geslacht of omgekeerd.)
GB = Best of Opposit Sexe (F.e. if the dog becomes Best of Breed, the best bitch is automaticly Best of Opposite Sexe or the other way around ofcourse.)
D = Beste vom anderen Geschlecht (Zb. wann der Rude Beste vom Rasse werd, werd die Beste Hundin automatisch Beste vom anderen Geschlecht oder umgekehrt.)

BIG = Best in Group
NL = Beste in de rasgroep (hier rasgroep 6: Loop- en Zweethonden)
GB = Best in Group (here Group 6: Scenthounds)
D = Beste der Rassegruppe (hier Rassegruppe 6: Lauf- und Schweisshunde)

NL = Kwalificaties op tentoonstellingen: U = Uitmuntend,  ZG = Zeer Goed, G = Goed, M = Matig
GB =Qualifications at dogshows: U = Excellent, ZG = Very Good, G = Good, M = Fair
D =Qualifikationen auf zuchtschau's: U = Vorzüglich, ZG = Sehr Gut, G = Gut, M = Maβig